Детектор валют

Кожен з нас кожного дня користується готівкою. Частіше за все підробляють самі «ходові» банкноти. Детектор валют дозволяє захистити ваші фінансові потоки від фальшивих банкнот.

Детектори валют призначені для професійного контролю справжності банкнот різних валют, цінних паперів, документів суворого обліку на захищених бланках, документів, які посвідчують особу та іншої захищеної поліграфічної продукції.

У режимі приймання готівки найголовнішою функцією є визначення справжності банкнот. Вона може здійснюватися автоматично автоматичними детекторами та візуальними (переглядовими) детекторами.

Види детекторів валют:

Ультрафіолетові переглядові детектори валют дозволяють виявити люмінесцентні зображення, нитки та волокна грошових знаків в ультрафіолетовому освітленні. Ультрафіолетовий детектор це один з найбільш розповсюджених видів детекторів валют. Такий детектор не вимагає спеціальних навичок для роботи з ним. Ультрафіолетове випромінювання дозволить візуально виявити фальшиву купюру по основній захисній ознаці.

Ультрафіолетоий переглядовий детектор валют

Ультрафіолетовий детектор частіше за все використовується у магазинах, торгових точках та невеликих офісах. Недорогий ультрафіолетовий детектор початкового рівня — DORS 125.

Ультрафіолетові детектори бувають з магнітною детекцією, детекцією на просвіт, а також з лупою — детектор валют PRO 12LP.

Інфрачервоні переглядові детектори валют у наші дні є найнадійнішими приладами для виявлення підроблених грошових купюр. Інфрачервоні детектори валют визначають наявність інфрачервоних міток, нанесених спеціальними фарбами. Такий детектор дозволяє перевірити справжність не тільки купюр, а й інших документів, які мають інфрачервоний захист.

ІЧ детектор для візуального контролю справжності

Зображення, отримане за допомогою камери в інфрачервоному діапазоні, транслюється на дисплей. Для користувача важливо знати розташування інфрачервоного зображення на банкнотах різних держав, різних номіналів та різних років випуску. За допомогою інфрачервоного переглядового детектора валют DORS 1000 M2 справжність банкноти можна перевірити оптичним ІЧ-фільтром та світлодіодним ІЧ підсвічуванням. Інфрачервоний детектор Спектр-Відео-К дозволяє переглядати на моніторі ІЧ зображення усієї купюри, або частини, та має 2-х кратне збільшення.

Автоматичні детектори валют здатні з високою точністю проводити перевірку справжності купюр в автоматичному режимі по декількох захисних ознаках одночасно.

Мультивалютний детектор MAGNER

Такі детектори зберігають у пам'яті дані про те, якою повинна бути справжня банкнота та порівнюють дані, отримані з різних датчиків, зі зразком. Автоматичний детектор забезпечує максимальну точність перевірки грошей на справжність. Висновок щодо справжності тієї чи іншої купюри робить сам детектор банкнот на підставі комплексного аналізу. Проте, такі детектори валют можуть перевіряти банкноти по одній штуці, а не пачкою.

Автоматичний детектор DORS

Для перевірки справжності доларів США добре підійде автоматичний детектор DORS 200 М1, а для перевірки євро — автоматичний детектор DORS 220.

Щоб обрати детектор валют, необхідно визначитися, які валюти ви будете перевіряти.

Якщо необхідно перевіряти декілька різних валют, то буде потрібний мультивалютний детектор, який здатний працювати з декількома валютами.

Придбати детектор валют ви можете зателефонувавши за номерами (056) 720-90-37; (067) 384-69-83 або по e-mail vostok@pkf.dp.ua. Спеціалісти нашої компанії допоможуть вам обрати модель, яка оптимально підходить для рішення вашої задачі.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA