Автоматичний детектор валют

Автоматичний детектор валют – один з видів детекторів валют, який перевіряє справжність різних банкнот поштучно. Автоматичні детектори призначені для перевірки достовірності конкретного виду валют.

Автоматичний детектор євро DORS 220

Завдяки роликовому механізму автоматичний детектор пропускає кожну купюру через ряд датчиків, вмонтованих у його корпус. Датчики перевіряють грошові знаки на купюрі.

Автоматичний детектор валют

Головною перевагою автоматичних детекторів валют є те, що вони не вимагають особливих знань і навичок для роботи з ними. Вони дозволяють оператору перевірити банкноти усього за декілька хвилин. Автоматичні детектори здійснюють перевірку одночасно за кількома параметрами. В їх пам'ять записана інформація для визначення справжності купюри (розмір, оптична щільність, ультрафіолетові, інфрачервоні та магнітні мітки, спектральний аналіз фарби та ін.). Деякі автоматичні детектори також можуть розпізнати номінал банкнот і підсумувати їх.

Всі автоматичні детектори поділяються на дві групи — одновалютні та мультивалютні. Одновалютні можуть перевіряти тільки один вид валюти, а у мультивалютних закладено розпізнавання одразу декількох валют.

Автоматичні детектори з високою точністю здійснюють перевірку справжності банкнот, при цьому, оператор може навіть і не знати всіх захисних знаків, нанесених на банкноту.

DORS 220

Результат перевірки виводиться на спеціальний екран.

Для перевірки справжності доларів США рекомендуємо використовувати автоматичний детектор DORS 200 М1, а для євро — автоматичний детектор DORS 220.

Висока точність визначення справжності банкнот дозволяє виявляти фальшивки різної якості, включаючи суперпідробки. А це забезпечить високий економічний ефект від їх використання.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA