Рахуємо: лічильники банкнот та їх функціонал

Перераховувати великі суми грошей вручну, приблизно те ж саме, що й зважувати на око. Тому також, як продавцеві потрібні ваги настільні електронні торгові, щоб продати товар, йому потрібен лічильник банкнот, щоб порахувати отриманий прибуток.

Лічильник банкнот PRO 40

Щоб вибрати найбільш відповідний варіант механізму для підрахунку купюр, потрібно спочатку проаналізувати, що ще вони вміють, окрім самого підрахунку, які бувають їх види. Відповідний варіант точно знайдеться в асортименті компанії «Восток» — що б ви не вибрали!

Функції лічильників банкнот

Основне завдання у цих машин — це, звичайно ж, рахувати готівку. Але існує ряд додаткових опцій, що полегшують життя у настільки делікатних фінансових операціях:

  1. Регулювання швидкості підрахунку. За одну хвилину лічильник може пропрацювати від 400 до 2000 купюр. Якщо це старі банкноти, які неважко пошкодити, — не варто вибирати швидкість вищу, ніж мінімальна. Якщо ж купюри нові — чим швидше вони будуть підраховані, тим краще.
  2. Фасування купюр. Існує два режими фасування: довільне та фіксоване. При фіксованому фасуванні передбачено, що від пачки буде відраховуватися конкретну кількість купюр. У більшості лічильників у пам'яті зафіксовано 5, 10, 25, 50 та 100 купюр. Якщо ж це лічильник з довільним фасуванням, то на ньому повинна бути приладова панель для набору потрібного числа купюр, який він згодом відрахує.
  3. Підсумовування кількості банкнот. Лічильник підбиває суму підрахованих за кілька раз купюр у пачках.
  4. Визначення номіналу банкнот. Рахує банкноти різного номіналу та визначає цей номінал. Він порахує суму всіх закладених грошей.

Важливо й визначення справжності банкнот. Детекція може проводитися за такими характеристиками: рівень оптичної щільності, геометричні параметри, кольорова гамма, магнітні та ультрафіолетові мітки.

Важливо відзначити, що ТОВ «Восток» займається постачанням мультифункціональних лічильників для банкнот. Все для автоматизації бізнесу; для того, щоб зробити його сприятливим та успішним. Доставка товару здійснюється у найкоротші терміни по всій території України.

Варіанти вибору

Крім функціонала при виборі лічильника, обмовляється ще його принцип роботи. За цим критерієм апарати об'єднують у дві групи:

Варто відзначити, що вакуумний лічильник перераховує банкноти по кутах, а ось ролико-фрикційний захоплює всю купюру та передає її у тракт, щоб потім разом з іншими перерахованими банкнотами видати у приймальній кишені. Цей тип має три-чотири режими швидкості, на відміну від більш простих та швидких (а значить, не таких безпечних для зношених грошей) шпиндельних лічильників. Також саме ролико-фрикційні лічильники визначають справжність банкнот.

Великою популярністю користується лічильник банкнот Pro 40U NEO. При перерахунку банкнот виконується перевірка валют в ультрафіолетовому світлі. Ви можете замовити цю модель лічильника у ТОВ «Восток» отримати її у найкоротші терміни!

Заповнити ніші технічною інформацією, якої бракує, ознайомитися з асортиментом цих машин, вивчити гідності кожної моделі лічильника, з цінами — зайшовши на сайт www.vostok.dp.ua, ви зможете виконати всі поставлені завдання!

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA