Відеоспостереження АЗС

Система відеоспостереження для автозаправних станцій (АЗС) зазвичай будується на централізованому контролі — на АЗС встановлюються локальні відеореєстратори, а архіви переносяться на центральний сервер. Для такої схеми роботи необхідні досить швидкісні канали зв’язку. Крім того, необхідно враховувати конфігурацію самої АЗС — якщо це станція повного сервісу, то цілком можливо вигідною буде встановлення сервера на АЗС з функцією контролю касових операцій (POS-модуль).

Зони відеоспостереження на заправних комплексах:

Кількість автозаправних станцій збільшується, у даний час актуальним є хмарна технологія відеоконтролю та аналітики. Необхідно розуміти, що система відеоспостереження — це інструмент для контролю та аналізу ситуацій, а не чарівна паличка, яка автоматично буде запобігати порушенням, проблемам, крадіжкам, шахрайству та ін.

Відеоспостереження на АЗС

Завдань, які необхідно вирішити підприємству за допомогою системи відеоспостереження, насправді є усього три: збільшення прибутку, зменшення витрат та збереження матеріально-технічної частини. Всі інші рекламно-маркетингові фішки: «ефективність», «посилення дисципліни», «підвищення якості», «запобігання позаштатних ситуацій» і «психологічний тиск» — все це необхідно розглядати через основні завдання та приводити до чисельного виміру. На скільки це все збільшить дохід або зменшить витрати, або скільки дозволить зберегти матеріальних засобів «підвищення ефективності» чи «посилення дисципліни»? Ще важливим моментом є те, хто це буде відстежувати та контролювати? Коли піднімаються ці питання та проводиться детальний аналіз, то стає очевидно, що основні переваги системи відеоспостереження АЗС — в аналітиці.

Завоювали заслужену популярність дві системи для контролю АЗС: TRASSIR та Інтелект. Ці системи дозволяють автоматизувати аналіз багатьох подій і операцій: аналіз переміщення по території, розрахунково-касові операції, визначення та фільтрацію номерів, виведення повідомлень співробітникам за заданими подіями. Автоматична обробка подій значно зменшує вплив людського фактору на бізнес процеси, а можливості візуального архіву та пошуку подій дозволяють економити час аналітиків і менеджерів АЗС.

Інтеграція системи відеоспостереження та безпеки з POS обладнанням дозволяє ефективно контролювати розрахунково-касові операції:

Для маркетологів-аналітиків будуть корисними можливості вибірки чеків за сумами: які події були при найменших сумах чеків, при найбільших? Аналіз дозволяє вирішувати завдання реклами та просування додаткової продукції на АЗС. Наприклад, не пішла ідея швидкого харчування, цілком можливо, що ідея була хороша, але співробітники кафетерію настільки довго йшли до столика, що всі потенційні покупці розбіглися. Таємних покупців на всі АЗС не вистачить, вибірковий контроль теж не вирішить усіх проблем. Відеоспостереження та POS контроль дозволяють об'єктивно оцінювати ситуацію та приймати оперативні, а найголовніше — обгрунтовані та правильні рішення!

Якщо ви є власником не маленької АЗС, а цілої мережі автозаправних комплексів, тоді для володіння усією інформацією про основні засоби та збереження матеріально-технічної бази доцільно автоматизувати процес інвентаризації основних засобів.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA