Відеоаналітика

Саме системи відеоаналітики підвищують ефективність практично будь-якого бізнесу.

Термін окупності системи — від двох-трьох місяців до року, в залежності від виду бізнесу, зон і точок контролю.

Системи з можливістю автоматизації аналізу відео та вибірки відеокадрів по подіях: Trassir і Інтелект. З деякою натяжкою до систем відеоаналізу можна віднести Патріот — є можливість пошуку подій по змінах у кадрі.

Системи відеоаналітики на складах

Великі підприємства з розподільними складами або складами комплектації часто стикаються з проблемами пересортування, недовкладення або перекладання продукції на замовлення. Так, однією з найболючіших проблем є те, що сторона, що приймає, яка іноді висуває обґрунтовані претензії, часто-густо намагається перекласти свої проблеми стосовно персоналу та обліку на відправника. З'ясування та вирішення цих проблем потребує значного часу та відволікає ключових менеджерів від основної роботи. Автоматизація обліку продукції та формування замовлень на базі штрихових кодів якісно знижує кількість помилок, але повністю проблему не вирішує. Практично всі питання знімає інтеграція облікової системи та відеоаналітики.

Людський фактор при підборі товарів замовлення вручну, безумовно, залишається, але час на аналіз та прийняття рішення значно скорочується. Складальник може помилитися. Але тільки один раз. Він подивиться відеозапис — і заплатить штраф. На другий раз його місце займе більш уважний співробітник. При пред'явленні претензій від одержувача аналіз ситуації не займе багато часу — проглядається відеофрагмент конкретного замовлення, на відео видно й збірка, і сканований товар, так само як і дані підсумкової етикетки й опечатування коробки. Формується вивантаження інформації, яка відправляється одержувачу.

Відеоаналітика для рітейлу 

Системи відеоаналітики у торгових центрах (ТЦ) підвищують ефективність використання площ, оптимізацію потоків покупців, збільшують вірогідність розкриття крадіжок — сприяють підвищенню прибутку торгових підприємств.

Якщо вас зацікавила система відеоаналітікі, то надсилайте своє замовлення на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA