AxxonSoft

AxxonSoft — раніше називалася ITV Інтелект.

AxxonSoft

Компанія AxxonSoft спеціалізується в області розробки інтелектуальних інтегрованих систем безпеки та відеоспостереження. «Інтелект» — багатофункціональна відкрита програмна платформа, призначена для створення комплексних систем безпеки будь-якого масштабу.

AxxonSoft — це український розробник програмного забезпечення для систем безпеки та відеоспостереження. Розробляючи продукти, компанія ставить перед собою мету: створити надійний фундамент для розвитку бізнесу своїх партнерів та клієнтів. Для цього AxxonSoft постійно вивчає найбільш критичні завдання, що стоять перед користувачами систем, щоб знайти реальні, надійні та доступні рішення, які допоможуть максимально ефективно досягти мети.

інтегрована система безпеки «Інтелект»

Система безпеки «Інтелект» розроблена та підтримується компанією AxxonSoft. Ця компанія — лідер українського, російського ринку та один з лідерів світового ринку в області розробки інтелектуальних інтегрованих систем безпеки та відеоспостереження. Компанія має 16 офісів у Росії та за кордоном та понад 2000 компаній-партнерів — інсталяторів та інтеграторів систем безпеки та відеоспостереження. AxxonSoft співпрацює з провідними російськими та світовими виробниками обладнання для систем безпеки. Програмний комплекс «Інтелект», лежить в основі проектів «Безпечне місто», які впроваджуються у різних містах України та країн СНД.

інтегрована система безпеки «Інтелект»

Корпоративний сайт: www.axxonsoft.com/ua/

Задати питання

Дивіться також

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA