10 причин купити Windows 8

10 причин купити Windows 8.

Перша причина — інтеграція з усіма платформами. Windows 8 працює на різних пристроях, тож якщо користувач використовує ОС на планшеті, то у нього будуть ті ж переваги, що й при роботі на стаціонарному ПК.

Windows 8

Друга причина - функція Windows to Go. Microsoft показувала презентацію нової системи, використовуючи комп’ютер, що працює під управлінням Windows 7. Це стало можливим завдяки технології Windows To Go, що дозволяє створювати USB-накопичувачі під управлінням Windows 8, які можна використовувати для роботи в новій версії ОС на будь-якому пристрої. Вона дозволяє взяти Windows 8 з усіма налаштуваннями з собою куди завгодно.

Третя причина -
безпека. Користувачеві Windows 8 досить тільки вбудованих функцій, щоб підтримувати безпеку комп’ютера.

Четверта причина - дизайн.
Інтерфейс Metro інтуїтивно зрозумілий. Крім того, спеціально для ностальгуючих користувачів, Microsoft включила можливість вибрати «звичайний» інтерфейс, схожий на Windows 7. Інтерфейс Windows 8 під назвою «Metro» відрізняється використанням віджетів замість традиційних іконок.

Дизайн Windows 8

П'ята причина - інтеграція з додатками. На Mobile World Congress компанія Microsoft презентувала, як різні додатки, які є в магазині Windows, можуть взаємодіяти між собою. Така взаємодія не тільки підвищує загальний рівень безпеки системи, але й забезпечує повнофункціональний досвід, який підвищує продуктивність праці людей, що працюють на Windows 8.

Шоста причина - Windows 8 підходить для бізнесу. Інтеграція з додатками, функціональний дизайн, посилені заходи безпеки - все це робить нову ОС надійною і доступною для підприємців та ІТ-керівників.

Windows 8 для бизнеса

Сьома причина - альтернатива iOS. Багато виробників планшетів постачають свою продукцію під управлінням Windows 8.

Восьма причина - перша операційна система для подолання розриву. Корпорація Microsoft подолала розрив між планшетами, мобільними пристроями та настільними ПК. Windows 8 - платформа для об'єднання ПК, планшетів і смартфонів.

Дев’ята причина - швидке завантаження. У Windows 8 вдалося значно скоротити час завантаження. На деяких «ультрабуках» час завантаження складає лише 8 секунд. Більш того, нова ОС тепер не вимагає перезавантаження для установки кожного оновлення.

Десята причина - «хмара». Windows 8 постачається з повною підтримкою SkyDrive - пакета хмарних рішень Microsoft. Хмарні технології допомагають користувачам синхронізувати вміст своїх пристроїв, що працюють на Windows 8.

SkyDrive

Задати питання

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA