Джерело безперебійного живлення для ПК

ДБЖ для комп’ютераОдним з життєво важливих факторів нормального функціонування вашого комп’ютера є електроенергія та якість електропостачання. Надійність роботи інформаційно-обчислювальних комплексів безпосередньо залежить від надійності системи електроживлення. А ефективність роботи сучасного офісу визначається саме напругою електричного струму, яка у силу різних причин може бути підвищеною або зниженою, а іноді зовсім відсутньою. Перепади напруги здатні викликати серйозні порушення роботи комп’ютерних систем, аж до повної втрати даних та несправностей комп’ютерної техніки.

Несправностями у мережі живлення вважаються наступні

Забезпечить стійку роботу комп'ютерного та комунікаційного обладнання джерело безперебійного живлення.

Забезпечить стійку роботу комп’ютерного та комунікаційного обладнання - джерело безперебійного живленняДжерело безперебійного живлення — автоматичний пристрій, який забезпечує комп’ютер безперебійним електропостачанням від акумуляторних батарей у тому випадку, якщо зникає напруга центральної мережі живлення. Безперебійник (ДБЖ) перемкне споживача на центральну мережу при поновленні електропостачання. Увесь цей процес відбувається без переривання електроживлення приладів.

Ціни джерел безперебійного живлення розрізняються залежно від їх типу та зростають зі збільшенням потужності ДБЖ та ємності батареї. Існують спеціальні джерела безперебійного живлення для комп'ютерів. Всі комп’ютерні джерела безперебійного живлення керуються в основному за допомогою комп’ютера, у той час як багатопромислові та інші види джерел регулюються безпосередньо через панель керування, розташовану на корпусі джерела. Багато ДБЖ, крім резервного живлення додатково забезпечують фільтрацію та стабілізацію вхідної напруги, що запобігає перешкодам та перепадам.

Усі випадкові вимкнення живлення від комп’ютера можна запобігти, встановивши джерело безперебійного живлення (ДБЖ, безперебійник, ПБЖ UPS).

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA