Як розрахувати потужність стабілізатора напруги

Якщо ви маєте намір купити стабілізатор напруги, то вам необхідно розрахувати сумарну потужність техніки, яка буде підключатися до стабілізатора, та з'ясувати — якою буває напруга у мережі протягом доби. Важливим чинником при виборі стабілізатора є й кількість фаз, які необхідно стабілізувати.

Як підібрати стабілізатор напруги

Для правильної та ефективної роботи стабілізатора слід визначити та врахувати сумарну потужність всього обладнання, яке потребує одночасної стабілізації напруги.

Купити стабілізатор напруги

Як рахувати потужність стабілізатора напруги

Враховуємо пусковий струм! Всі електроприлади у момент включення містять пускові струми. Це означає, що, наприклад, холодильник або глибинний насос споживають у кілька разів більше, ніж у звичайному робочому режимі, електроенергії. Найкращий спосіб дізнатися повну потужність того чи іншого електроприладу — це збільшити споживану потужність, зафіксовану у паспорті, у три рази.

Наприклад, холодильник, згідно з техпаспортом, споживає 300 Вт, збільшуємо його потужність у три рази та отримуємо: холодильник у момент включення споживає 900 Вт. Цей показник необхідно знати, щоб уникнути перевантаження стабілізатора у момент включення пристрою. Для одного холодильника буде достатньо стабілізатора напруги Phantom VN600F. Якщо додати ще пару одиниць техніки, то тоді знадобиться стабілізатор потужністю від 5 кВт, наприклад, NORMA НСН-0222 5000.

До вибору стабілізатора напруги необхідно поставитися з відповідальністю!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA