Комплексна система електрозахисту котеджу

У сучасних заміських будинках та котеджах опалення є електрозалежним. Котли з насосами та автоматика вимагає постійного електроживлення. Це перша та найважливіша категорія у системі комплексного електрозахисту. У зимовий період електрика іноді раптово зникає та тут же припиняє свою роботу система опалення. Для безперебійної роботи котла рекомендуємо придбати ДБЖ та акумулятор. Такий комплект обладнання так само послужить й для роботи насоса, який подає воду у будинок з колодязя або свердловини.

Відключення електропостачання передують стрибки напруги. Стрибки напруги у мережі можуть вивести з ладу необхідні побутові прилади (холодильник, СВЧ, пральна машинка, водонагрівач). Для більш важливого обладнання рекомендуємо використовувати джерела безперебійного живлення (ДБЖ). Вони забезпечать безперебійне живлення. ДБЖ містить в собі перетворювач постійної напруги у змінну, акумулятор та зарядний пристрій. При відсутності електроживлення обладнання, підключене через ДБЖ, перейде на живлення від акумулятора. Після відновлення електроживлення, ДБЖ перемкне техніку на живлення від мережі. В цей час почнеться зарядка батарей.

У щоденному режимі все обладнання повинно живитися від мережі через стабілізатор напруги. Якщо у вас трифазна мережа, тоді краще встановити стабілізатор на кожну фазу.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA