Стабілізатор напруги APC

Побутові стабілізатори напруги серії Line-R від APC by Schneider Electric.

Пристрої призначені для захисту чутливої ​​електроніки на дачі, у заміському будинку або квартирі. У порівнянні з джерелами безперебійного живлення та потужними стабілізаторами напруги моделі серії Line-R у рази дешевше, займають менше місця та при цьому можуть компенсувати просадки та підвищення напруги, виключивши споживача від мережі у разі, коли рівень напруги стає небезпечним.

У сферу застосування стабілізаторів APC Line-R входять персональні комп'ютери, монітори, телевізори, аудіо-відео системи, ресивери, тюнери, струменеві принтери, сканери, газові котли та будь-яка інша малопотужна техніка, що вимагає якісного електроживлення з синусоїдальною формою напруги.

Лінійка Line-R включає моделі потужністю 600 та 1200 ВА.

APC Line - R

Стабілізатори мають ергономічний дизайн з малими габаритами (116×214×141 мм), що дає можливість встановлювати прилади у безпосередній близькості з обладнанням, а це також заощаджує місце. Вага моделей порівняно невелика та становить 3,1 кг та 4,8 кг у залежності від потужності стабілізатора. Це пояснюється якісним трансформатором. Друкована плата стабілізаторів також має невеликі розміри та акуратну припайку.

Що стосується інших характеристик моделей серії Line-R, можна відзначити номінальну вхідну напругу 230 В, вхідну частоту 50/60 Гц та тип вхідного з'єднання IEC-320 C14.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA