Сканери Datalogic

Datalogic — компанія зі світовим ім'ям. Вона входить у трійку лідерів з виготовлення обладнання на базі технологій автоматичної ідентифікації та збору даних, поставляючи сучасні рішення на основі вбудованих та ручних сканерів штрих-коду. Центральний офіс Datalogic знаходиться у США. Продукція компанії представлена ​​в 120 країнах світу.

Обладнання Datalogic відрізняється високою якістю, надійністю та захищеністю, широкими функціональними можливостями та унікальними технологіями. Модельний ряд сканерів Datalogic складається з вбудованих, настільних, ручних сканерів загального призначення та використовуються на виробництвах. Це високоякісне та ефективне обладнання дозволяє вирішити завдання автоматизації у роздрібній торгівлі, на виробництві, у всіх ланках логістичного ланцюжка, банківському сегменті, охороні здоров'я та на складах.

Вбудовувані сканери Magellan продуктивні та надійні. Сканер Magellan спеціально розроблений для підприємств роздрібної торгівлі, які потребують високопродуктивний компактний пристрій з одним вікном сканування для встановлення у горизонтальному положенні.

Вбудовувані сканери Magellan

Вбудовувані сканера Magellan представлені на ринку України однією моделлю — Magellan 2300HS.

Настільні сканери Datalogic представлені різними моделями та володіють різноманітними характеристиками для зчитування даних у касових місцях магазинів. Модельний ряд містить наступні моделі настільних сканерів штрих-коду:

Ручні сканери загального призначення. Широкий модельний ряд сканерів загального призначення пропонує користувачам багато шляхів вирішення завдань зчитування штрихового коду. Лінійка складається як зі звичайних лазерних сканерів, так і лінійних та матричних імідж-сканерів з величезною кількістю найрізноманітніших функцій.

QuickScan QD 2130

Ручні сканери Datalogic загального призначення служать для автоматизації торгівлі та обліку. Зчитуючи штрих-код з етикетки, сканер передає інформацію на ПК, POS-термінал або касовий апарат. Найпоширеніші моделі ручних сканерів Datalogic — QD2130, QW2100.

Ручні сканери для виробництва. Ручні сканери Datalogic для виробництва — запорука міцності та довговічності серед всіх пристроїв автоматичного збору даних.

Datalogic PowerScan PD 7100

Захищений сканер Datalogic, використовуваний на виробництві, представлений на нашому сайті моделлю — Datalogic PowerScan PD 7100. Сканер PowerScan PD7100 спеціально розроблений для сканування 1D-кодів на відстані від повного контакту до трьох метрів.

PowerScan PD 7100

Швидкість читання — до 390 сканувань у секунду, саме завдяки їй PowerScan 7100 є найшвидшим з доступних на сьогодні промислових сканерів. Захист від пилу та вологи — IP65. Витримує падіння з висоти до 2 м.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA