Касовий апарат: секрети вибору

Касовий апарат в УкраїніЗвичайний для всіх касовий апарат — це електронний пристрій, який працює в автономному режимі. Його призначення полягає у реєстрації розрахункових операцій між продавцем та покупцем. Досить просто купити касовий апарат в Україні, пам'ятаючи, що він повинен бути зареєстрований у Державній фіскальній службі та поставлений на обов'язкове врахування у Центрі сервісного обслуговування.

Щоб не помилитися з підбором касового апарату, слід враховувати деякі особливості.

Де купити необхідний пристрій?

Дуже багато компаній пропонують купити касовий апарат у них, аргументуючи це доступними цінами. Однак більшість з них не можуть запропонувати повний сервіс:

Перевага компанії ТОВ «Восток» у тому, що вона не просто пропонує вибрати відповідну модель пристрою у каталозі, який постійно оновлюється, а й надає гарантію та всі необхідні папери, які знадобляться потім.

Реєстр пристрою: всі касові апарати повинні пройти облік у Державній податковій, інакше податкова просто відмовиться реєструвати його. Компанія «Восток» враховує цей нюанс у повній мірі.

Вид діяльності вимагає певний пристрій: що ж вибрати?

Точно поясніть фахівця, де буде використовуватися даний пристрій:

Професійні менеджери ТОВ «Восток» самі уточнюють такі важливі деталі, тому що людина може втратити цей момент. Причини різні: як незнання тонкощів самим покупцем, так і можливість приладу справлятися з поставленими завданнями.

Касовий апарат MINI-Т400ME

Передача звітів

Звіти для податкової служби передаються в електронному варіанті на сервер за допомогою Інтернету. А ви вже вирішуєте особисто, яке буде це підключення: дротове або бездротове. Від цього безпосередньо залежить і модель пристрою. Наприклад, міні апарат касовий буде експлуатуватися тільки з мобільним інтернетом після придбання SIM-карти.

Стаціонарний або портативний? Більшість покупців зупиняють свій вибір на портативних моделях. Вся справа у ціні та у кількості тих програм, які закладені у стаціонарному касовому апараті.

Зручність купівлі

На сьогодні зручність самої купівлі грає важливу роль для кожного. Саме тому «Восток» Дніпропетровськ пропонує швидку доставку у кожне місто України. Просто зайдіть на www.vostok.dp.ua, виберіть відповідний вам пристрій, а досвідчені менеджери компанії допоможуть з усіма питаннями!

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA