Підключення касового апарату до 1С

Касовий апарат підключається до ПК через порт RS-232, USB або Ethernet. Для обміну інформацією між касовим апаратом та 1С:Підприємство, необхідно на ПК встановити проміжну програму (драйвер), наприклад, OLE-сервер.

Підключення касового апарату до 1С

Касовий апарат з 1С:Підприємство може працювати у декількох режимах.

Off-Line режим. Всі дані про товар знаходяться у пам'яті касового апарату. У кінці дня або зміни вивантажується відомість про продані товари. Для отримання звіту про стан складу необхідно провести обмін даними між 1С:Підприємство та ЕККА.

On-Line режим. Касовий апарат нічого не зберігає у своїй пам'яті, а постійно обмінюється даними з 1С. При кожному зчитуванні штрих-коду або введенні коду товару касовий апарат звертається на OLE-сервер, а OLE-сервер в 1С:Підприємство. При закритті чека (продажі) автоматично відбувається списання товарів зі складу. Сам касовий апарат безпосередньо не підключається до 1С:Підприємство, а підключається через так званого «посередника» (OLE-сервер).

Підключення касового апарату до 1С

Чудовий приклад, в електричці контролер продає квитки, а ввечері (у кінці зміни) скидає звіт на ПК або роздруковує його на чеку. Інформація заливається у касовий апарат перед виходом на маршрут.

Касовий апарат необхідний для передачі звітності до податкової служби та видачі фіскальних чеків.

Касовий апарат з 1С:Підприємство необхідний для внутрішнього обліку. Один робочий комп'ютер з обліковою програмою дозволяє підключати кілька робочих місць для касирів. Наприклад, три касові апарати віддалено підключені до одного ПК з :Підприємство.

За допомогою невеликих витрат можна провести автоматизацію торгової точки. Є кілька варіантів автоматизації.

1. Касовий апарат. Вводити вручну коди товарів.

2. ЕККА та сканер штрих-коду. Автоматичне введення товару.

IKC-М510

3. ЕККА, сканер штрих-коду та ваги. За допомогою сканера вибираємо товар. Якщо товар ваговий, тоді можна автоматично отримувати вагу та вартість.

Касовий апарат з вагами

Ваги з касовим апаратом

Таке рішення для роздрібної торгівлі зменшує кількість помилок, виключає спотворення показників ваги.

Касовий апарат ІКС-М500 сумісний з вагами

4. Касовий апарат та :Підприємство дозволяє оперативно отримувати звіти про продаж та відомість про запаси на складах. З натисканням однієї кнопки вся інформація про продажі за день передається до .

5. До торгового обладнання можна під'єднати відеоспостереження. Це виключає людський фактор та запобігає крадіжкам з боку персоналу.

Відеоспостереження для ваг

Розбиття суцільного текстового потоку чека на набір подій

Касир торгуватиме одним, а на касовому апараті може вибрати зовсім інше та ні , ні касовий апарат не дасть можливості це виявити. Відеоспостереження TRASSIR дозволяє отримувати інформацію про продажі від облікової програми та виводити її на екран, накладати на зображення з камер відеоспостереження.

trassir active pos

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA