Фіскальне обладнання

Фіскальне обладнання

Види обладнання та терміни: касовий апарат, електронний контрольно-касовий реєстратор, фіскальний реєстратор, фіскальний принтер, таксометр.

Фіскальне обладнання підлягає обов'язковій сертифікації та внесенню у Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій.

Фіскальний контрольно-касовий реєстратор (фіскальний принтер) необхідний для організації робочого місця продавця з метою більш точного та повного обліку продажів.

Фіскальний реєстратор не є окремим, самостійним елементом, він виконує свої функції тільки у складі комп'ютерної системи. Цей різновид реєстраторів розрахункових операцій не має клавіатури та працює під керуванням спеціальних програм у тому числі програм обліку, наприклад, як розповсюджена система обліку (1С).

Фіскальні реєстратори призначені для обробки та збереження фіскальної інформації, виводу алфавітно-цифрової інформації на касовий чек у комп'ютерно-касових системах, що використовуються на підприємствах торгівлі, громадського харчування, сфери послуг та електрозв'язку, ломбардах, продажу ювелірних виробів, оплати за послуги мобільного зв'язку.

Головною відмінністю фіскального реєстратора від касового апарату у тому, що крім ефективного обліку реалізованих через касу товарів, пристрій допомагає реалізувати функціонал систем лояльності та все завдяки тому, що цей пристрій нерозривно зв'язаний з загальною комп'ютерною мережею магазину, кафе або будь-якої іншої організації.

Купити фіскальний реєстратор IKC-Е810T

Касові апарати використовуються для виїзної та стаціонарної експлуатації, є закінченим рішенням для обліку касових операцій. Можуть під'єднуватися до комп'ютера або комп'ютерної мережі підприємства. При підключенні можливі on-line та of-line режими роботи. Для обміну даними між обліковим програмним забезпеченням (наприклад, 1С: Підприємство). Касові апарати під'єднуються до облікової бази 1С для введення до пам'яті назв товарів, їх вартості та залишків, оскільки ручне введення дуже трудомістке. Використовується програма Сервер ККМ, з допомогою цієї програми можна організувати передачу даних до системи відеоспостереження — Підключити каси до системи відеоспостереження.

Портативні касові апарати мають невелику вагу та розмір. Вони використовуються для торгівлі на ринку, у невеликому кіоску, через кур'єра, виїзна торгівля, побутове обслуговування. По функціях мобільні касові апарати не відрізняються від стаціонарних, при цьому, мають більш низьку вартість та можуть експлуатуватися у будь-яких умовах. Автономність роботи мобільних касових апаратів забезпечують вбудовані акумуляторні батареї.

Стаціонарні касові апарати оснащені або можуть бути оснащеними грошовою скринькою. На відміну від мобільних кас до стаціонарних можна під'єднати різноманітне периферійне обладнання: сканер штрих-кодів, зчитувач магнітних карт, дисплей покупця, ваги. Стаціонарні касові апарати оснащені зручною повнорозмірною клавіатурою, що дозволяє касирам швидше обслуговувати покупців.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA