Оновлено Держреєстр РРО

З 27.04.15р. оновлено Держреєстр РРО

Затверджено оновлений Державний реєстр реєстраторів розрахункових операцій. Новий Держреєстр на сьогодні складається з 128 моделей РРО, а у попередній редакції було 118 моделей.

Нагадуємо, що суб'єкти господарської діяльності, які здійснюють операції по розрахунках готівкою або у безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів та ін.), зобов'язані застосовувати РРО, моделі яких включені до Державного реєстру РРО (ст. 3 Закону від 06.07.95 р. № 265/95-ВР). Моделі РРО, які не включені до Держреєстру, дозволяється використовувати лише до дати анулювання їх реєстрації.

Визнано таким, що втратив чинність, наказ ДФС від 26.12.14 р. № 399, яким затверджена попередня редакція Держреєстру.

Наказ ДФС від 27.04.15 р. № 302 набув чинності з дня прийняття.

На нашому сайті у каталозі «Касові апарати та фіскальні принтери» можна купити касовий апарат, який відповідатиме всім нововведенням у ДФС.

На сьогодні найбільш надійний та перевірений касовий апарат — IKC-М510. Він з вбудованим модемом — служитиме довгі роки. Претензій про використання цього апарата від ДФС не буде.

Касовий апарат IKC-М510

Касовий апарат IKC-М510 має всі необхідні роз'єми, щоб під'єднати до нього торгове обладнання — ваги, сканер штрих-коду, зчитувач карток.

Підключити ваги до касового апарату

Це дозволить автоматизувати та налагодити облік навіть у найменшій торговій точці.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA