MK4000

MK4000 — серія багатофункціональних мультимедійних інформаційних кіосків Motorola. На ринок України поставляються дві моделі: MK4000-AU0PZ0GWTWR та MK4000-A30PZ0GWTWR. Також є модифікація цієї серії моделі з бездротовим каналом зв’язку MK4900.

Мікрокіоски Моторола MK4000 можуть застосовуватися в якості прайс-чекер (довідників цін та описів на товари), точок інформації про продукцію з наданням розширеного опису, відеозапису прикладів використання та ін. Також MK4000 може використовуватися як POS-термінал та точка попереднього замовлення. Головна відмінність MK4000 від самозбору — це надійність! Обладнання спочатку проектувалося для цілодобової роботи в умовах магазинів та зон з інтенсивною експлуатацією.

Цікавим застосуванням є використання кіоску як точки постановки завдань на складах. До кіоску підключається чековий принтер. Співробітник складу сканує персональну картку зі штриховим кодом, на екран виводиться список завдань, а на принтері друкуються завдання із зазначенням номерів замовлень та їх складом. Кожен номер замовлення продубльований штриховим кодом. По мірі збору замовлень співробітник сканує штрих-код з відповідних квитанцій. Подібна схема роботи знаходить застосування й у ресторанних комплексах. Замовлення традиційно друкуються на чеках, але при цьому, на екрані показується список замовлень та час очікування.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA