Принтери етикеток Citizen

У нашому каталозі ви можете підібрати та купити принтер етикеток Citizen.

Принтери етикеток Citizen відрізняються особливою надійністю та зносостійкістю механізмів друку. Це перевірено на практиці! Наш відділ поліграфії використовує для друку етикеток принтер Citizen — безвідмовний, високонадійний апарат. У порівнянні з апаратами інших виробників принтери Ситізен «виходжують» значно довше.

Citizen — провідний світовий виробник високоякісних принтерів, що є частиною групи компаній Citizen, що отримала всесвітню популярність завдяки виготовленню годинників.

Ось уже понад півстоліття Citizen керується принципом точності, продуктивності та досконалості на всіх стадіях виробничого процесу, починаючи від розробки продукту та закінчуючи обслуговуванням клієнтів.

Етикеточні принтери для виробництва та торгівлі

Сitizen CL-S700

Виробник – Citizen

Citizen надає широкий спектр рішень для різних галузей: логістики, готельного та ресторанного бізнесу, фотодруку, охорони здоров'я та роздрібної торгівлі. При цьому, принтери Citizen відповідають останнім промисловим стандартам.

Citizen для логістики

Принтер Citizen — ваша перевага

Чекові (касові) принтери

Чековий принтер етикеток Citizen

Портативні принтери

Мобільний принтер Citizen СМР-20Citizen Systems

Компанія «Восток» є офіційним дилером по принтерах Citizen, ми поставляємо принтери, друкуючі головки до них та витратні матеріали. Принтери забезпечені гарантійним та сервісним обслуговуванням. Якщо у Вас є питання по принтерах Citizen, телефонуйте за телефонами: 056 720-90-37 або 067 622-06-91.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA