Як друкувати етикетки на термотрансферному принтері

Друк на принтері етикетки

Термопринтери та термотрансферні принтери етикеток — обладнання, яке дозволяє легко, швидко та якісно вирішувати завдання, пов'язані з друком штрих-коду, тексту або графіки на чековому папері, самоклейних етикетках та ряді інших матеріалів.

Процес друку етикетки на принтері етикетки з підключенням до ПК

Етикетки можуть бути різних форм та розмірів (у залежності від принтера). Принтер для друку етикеток може друкувати як на чистих етикетках, так і додруковувати змінну інформацію (дата, штрих-код, вага, ціна та ін.) на готову етикетку, що має логотип, слоган, графічне зображення та ін.

Як друкувати етикетки

Основні витратні матеріали для принтерів етикеток

Процес друку етикетки на принтері етикетки з підключенням до ПК

Крок 1. Визначити зовнішній вигляд етикетки, її форму та розмір.

Крок 2. Створити макет етикетки.

Макет можна створити як за допомогою стандартних програм Windows, в яких передбачається створення нескладних графічних елементів (Word, Excel, Paint та ін.), так і завдяки спеціалізованому графічному програмному забезпеченню (Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Corel та ін.).

До деяких принтерів етикетки поставляються урізані версії графічних програм-редакторів етикеток (наприклад, до принтерів Zebra, TSC). Ці програми вимагають попереднього встановлення на ПК.

Крок 3. Приєднати принтер до комп'ютера. Принтер підключається до ПК за допомогою RS 232 інтерфейсу, ІЧ-порту, WiFi, USB (у залежності від моделі та вимог замовника). Деякі вузькоспеціалізовані принтери мають карту пам'яті, на яку можна перенести готовий макет етикетки з комп'ютера, а приєднавши до принтера клавіатуру (опційно) — здійснити введення додаткових даних або відредагувати інформацію на етикетці.

Крок 4. Друк етикетки. Друк етикетки здійснюється за таким же принципом, як і друк на звичайному принтері з підключенням ПК. Файл/Друк, потім вибір принтера у полі «Ім'я принтера», вибрати потрібну кількість копій. Натиснути друк.

Друк етикетки  Друк етикетки

Комплектуючі та опції до принтерів етикеток

Комплектуючі та опції до принтерів етикеток

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA