Як вибрати принтер етикеток

Як вибрати та купити принтер етикеток

Якщо ви знаєте — що таке принтер для друку етикеток, для чого він потрібний, які у цих принтерів можуть бути параметри та характеристики, а також можете самостійно підібрати його за параметрами, то перейдіть у каталог товарів і послуг, розділ «Принтери етикеток». У цьому розділі вказана ціна принтерів етикеток, можна підібрати принтери за характеристиками, вибрати та порівняти моделі принтерів. Обрану модель ви можете купити на сайті — для цього клікніть кнопку «Зробити замовлення» у «Кошику» (верхній правий кут сторінки сайту) вкажіть кількість принтерів, найменування підприємства, контактні телефони та спосіб доставки. Або просто зателефонуйте: (095) 470-65-11 — і менеджери компанії «Восток» оформлять замовлення та виставлять рахунок для оплати.

У тому випадку, якщо досвіду роботи з принтерами етикеток у вас немає, ми розповімо вам як їх вибрати. Насправді, особливих складностей тут немає. До того ж, співробітниками компанії «Восток» накопичений величезний досвід роботи з принтерами етикетки — ми їм поділимося!

Про принтери етикеток ми знаємо досить багато, тому що у нас є:

 1. Продаж принтерів етикеток.
 2. Виробнича дільниця — оперативний друк етикеток. Ми додатково перевіряємо нові матеріали для друку та ріббони.
 3. Автоматизація обліку та контролю — впровадження принтерів етикеток на виробництві, складах і у торгівлі.
 4. Величезний досвід обслуговування та ремонту принтерів співробітниками нашого технічного сервіс-центру Mobik.
 5. Допомога виробників — наших фахівців навчають і консультують провідні виробники принтерів етикетки.

На сьогодні на ринку представлена ​​велика кількість різноманітних моделей принтерів етикеток різних виробників. Моделі принтерів етикетки відрізняються як технічними характеристиками, так і ціною. При виборі моделі принтера необхідно виходити, в першу чергу, з характеру та структури завдань, які ви маєте намір вирішувати з його допомогою.

Групи принтерів етикеток

 1. Мобільний принтер етикеток. Це компактний портативний принтер, призначений для друку етикеток і чеків з штриховими кодами. Мобільний принтер не використовується у процесі маркування великих партій товару, це принтер для ручної маркування невеликих обсягів продукції.
  Мобільний принтер
 2. Настільний принтер етикеток. Настільний принтер використовується для друку штрих-коду, тексту і графіки на етикетках або безперервних носіях. Принтер призначений для експлуатації у магазинах, супермаркетах і на складах. Розрахований на друк до 5 тис. шт. етикеток на добу.
  Настільні принтери етикеток Zebra
 3. Напівпромисловий принтер етикеток. Ресурс друку такого принтера вимірюється десятками тисяч етикеток у день.
  TSC TTP-246M Pro
  Перевірений представник напівпромислового класу — принтер етикеток TSC TTP-246M Pro.
  Напівпромисловий принтер етикеток
 4. Промисловий принтер етикеток (настільний і вбудований) може працювати у режимі друку 24 години на добу та 7 днів на тиждень.
  Промисловий принтер
 • RFID-принтери — це настільні, промислові та вбудовані принтери, оснащені модулем для роботи з радіочастотними мітками. Поєднання двох технологій RFID і штрихового кодування дозволяє підняти рівень обліку та контролю на новий щабель.
 • Підключення до комп'ютера Принтери етикеток підключаються до ПК, як самі звичайні офісні принтери. Мало того, друкувати на цьому принтері можна з будь-якої програми — текстового редактора, таблиць або друкувати з програми 1С: Підприємство. Дещо складніше з друком штрих-кодів, але до більшості принтерів додається програмне забезпечення для розробки дизайну етикетки та генерації штрихового коду. В 1С також передбачений модуль створення та друку штрих-коду на етикетці.

  Параметри для вибору принтера етикеток

  1. Кількість етикеток на місяць.
  2. Максимальна кількість етикеток у день.
  3. Ширина етикетки.
  4. Спосіб друку етикеток — прямий термодрук або термотрансферний.
  5. Матеріал етикеток.
  6. Собівартість друку.
  7. Інтерфейс підключення.
  8. Виробник принтера.

  Що потрібно знати, щоб вибрати принтер етикетки

  1. Кількість етикеток на місяць — необхідно визначити, яку кількість етикеток протягом місяця передбачається друкувати, якщо до 5000 шт., можна вибирати з принтерів етикеток початкового рівня — настільні моделі, якщо понад 5000 шт., але менш ніж 10 000 шт. — це принтери середнього рівня, якщо понад 10 000 шт., необхідний принтер промислового рівня.
  2. Максимальна кількість етикеток в день. Цей параметр дуже важливий: часто на виробничих підприємствах необхідно за один день надрукувати велику кількість етикеток, наприклад, потрібно відвантажити партію продукції та нанести на упакування штрих-код покупця. Це пікове навантаження, і хоча принтери початкового або середнього рівня теоретично з ним можуть впоратися, вибирати слід промисловий принтер. Ці принтери розраховані на швидкісний і безперервний друк. 
  3. Ширина етикетки. Принтери етикеток розрізняються по ширині друку: до 58 мм; до 104 мм; до 160 мм; до 210 мм.
   Етикетка 58х40 мм.
   58х40
   Етикетка 100х150 мм.
   Ширина етикетки 100мм
   З довжиною етикетки особливих питань немає, зазвичай на всіх принтерах можна надрукувати етикетку довжиною до півтора метра та більше.
  4. Прямий термодрук або термотрансферний. Принтери з прямим термодруком дешевше, але їх слід купувати тільки у тому випадку, якщо принтер буде вирішувати вузькоспеціалізовані завдання та точно відомо, що друк на інших матеріалах, крім термо-, не знадобиться. Одна із найдешевших моделей термопринтера — TDP-225. Принтери з термотрансферним друком більш багатопрофільні, вони можуть друкувати у термотрансферному та у режимі прямого термодруку. Бюджетний термотрансферний принтер етикеток — TSC TTP-244 Plus.
  5. Матеріал етикеток. Принтери етикеток можуть друкувати на найрізноманітніших матеріалах: на папері, картоні, плівці, текстильних стрічках. В принципі, термотрансферні принтери етикеток можуть друкувати на будь-якому матеріалі, який можна змотати в рулон або скласти певним чином.

   Зліва направо: бирка-петелька (1), бирка-кілочок (2), етикетка поліпропіленова (3), бирка маркувальна (4), бирка для ювелірних виробів (5), етикетка паперова (6), пломбувальна етикетка (7), текстильна стрічка (8).
   Витратні матеріали для принтерів етикетки представлені в розділі «Етикетка».
  6. Необхідна роздільна здатність (якість) друку. Принтери етикеток можуть мати різну роздільну друку. Якщо потрібно надрукувати на етикетці дрібний текст, то потрібно вибирати принтер з високою роздільною здатністю друку. Стандартна роздільна здатність друку у принтерів — 203 dpi (203 точки на дюйм). Такої роздільної здатності друку достатньо, щоб надрукувати етикетку, яка добре читається, зі штрих-кодом. Але іноді потрібно надрукувати великий обсяг інформації на невеликих етикетках. Тоді слід вибирати принтер з роздільною здатністю 300, 400 або навіть 600 dpi. 
  7. Інтерфейс підключення. Принтер підключається до комп’ютера, з якого бере інформацію для друку етикеток, тому важливо знати які порти є у вашого комп’ютера та які інтерфейси підключення є у вибраній вами моделі принтера. Стандартні інтерфейси підключення принтерів етикетки до комп’ютера — RS232 і USB.
   Стандартні інтерфейси принтера етикеток
  8. Додаткові можливості. Принтери етикеток, особливо промислового класу, можуть бути оснащені великою кількістю додаткових опцій, а саме:
  9. - відокремлювачем етикеток;

   -внутрішнім намотувач готових етикеток або підкладки (якщо встановлений відокремлювач);

   - ножем з накопичувачем для відрізаних етикеток;
   Обрізувач е тикеток

   - додатковою пам'яттю для друку етикеток з великою кількістю графіки, для завантаження додаткових шрифтів і/або макетів;

   -платами додаткових інтерфейсів.

   Зверніть увагу, деякі опції є взаємовиключними. Для консультації при підборі опцій радимо звернутися до наших фахівців.

  10. Принтера етикеток різних виробників. У каталозі «принтера етикеток» можна придбати моделі таких виробників — Zebra, Argox, Citizen, Datamax O’Neil, Godex, TSC.

  Якщо ви все-таки сумніваєтеся у виборі принтера етикеток — телефонуйте (095) 470-65-11 і менеджер допоможе вибрати необхідну модель.

  Область застосування принтерів етикеток досить велика

  Задати питання

  Що ще почитати по темі

  Товари

  Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA