Принтери для друку штрих-коду

Компанія «Восток» поставляє принтери штрихових кодів тривалий час. Нами було продана велика кількість різноманітних моделей принтерів та накопичений досвід за результатами їх експлуатації, обслуговування та ремонтів.

Почнемо з початку — для чого необхідні та де застосовуються принтери штрих-коду?

Галузь застосування принтерів штрих-коду найрізноманітніша — від магазину «біля дому» до транснаціональних металургійних корпорацій.

Друк етикетки для вантажоперевезень

Етикетки на замовлення

Зони зберігання

Бірка-ярлик
Ярлык для детской одежды

Як розрізняються принтери штрих-коду

Опції для принтерів штрихових кодів

Який необхідний принтер штрих-коду?

Необхідно визначити обсяг друку — скільки етикеток на добу необхідно друкувати. Якщо це невелика кількість — до 2 тисяч шт., тоді досить буде настільної моделі принтера. Якщо ж кількість від 2 до 10 тисяч етикеток на добу — необхідний напівпромисловий принтер. Для друку кількох сотень тисяч етикеток у день необхідний промисловий або супер промисловий принтер етикеток.

Вартість друку штрих-коду

Собівартість друку штрих-коду. Одним з факторів, що впливають на вартість друку етикеток, є вартість термоголовки. Ресурс її у різних виробників різний. У настільного принтера ресурс термоголовки близько 30 км, у представників промислового класу — від 70 км. Також необхідно враховувати:

Прямий термодрук штрих-коду

Для прямого термодруку штрих-коду використовуються термоетикетки. З одного боку, це найдешевший спосіб друку, з іншого — ресурс друкувальної головки значно зменшується. У певний момент, при збільшенні обсягів друку, набагато дешевше перейти на паперову етикетку та риббон.

Термоетикетка ТОП або ЕКО. У чому різниця?

Термотрансферний друк  штрихових кодів

Термотрансферний друк штрихових кодів забезпечує високу якість штрих-коду, тексту та графічних зображень. Є можливість друку на різноманітних матеріалах: папір, текстиль, поліпропілен, RFID-етикетки, картонні бірки.


Зліва направо: бірка-петелька (1), бірка-кілочок (2), етикетка поліпропіленова (3), бірка маркувальна (4), бірка для ювелірних виробів (5), етикетка паперова (6), пломбувальна етикетка (7), текстильна стрічка (8).
Витратні матеріали для принтерів етикетки представлені у розділі «Етикетка».

При такому способі друку забезпечується підвищена стійкість інформації, у тому числі й штрих-коду, до зовнішніх впливів: сонячних променів, вологи, перепадів температури, механічного стирання, хімічним речовинам та ін.

Стрічкові принтери для друку штрих-коду

Стрічковий принтер

У стрічкових принтерах застосовується термотрансферний спосіб друку. У стрічковий принтер вставляється чіпований картридж з витратними матеріалами.

Стрічковий принтер

Принтер використовується для невеликих обсягів друку — при маркуванні комунікаційних шаф, кабелів, дротів, документації, інструментів, лотків та полиць

Стрічковий принтер для друку штрих-коду

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA