Детально про ріббон

Ріббон — термотрансферна стрічка.

Термотрансферна стрічка

Ріббон використовується як витратний матеріал для термотрансферного друку. Фарбувальна стрічка використовується разом із рулоном етикеток у термотрансферному принтері. Друкуюча голівка принтера нагрівається та переносить шар фарби з ріббона на етикетки.

Основою для якісного термотрансферного друку є правильний вибір виду ріббона.

Основні види ріббона

Ріббон WAX — фарбувальна стрічка на основі воску. Стрічка Wax використовується для друку на матовій та напівглянсовій паперовій етикетці.

Ріббон Wax

Ріббон WAX-RESIN — фарбувальна стрічка на основі воску та синтетичних смол. Такий вид ріббону призначений для друку на глянсовій етикетці, картоні, поліетилені, поліпропілені.

Ріббон RESIN — барвна стрічка виготовлена ​​з використанням смол. Призначена стрічка Resin для друку на поліпропілені та поліестері. Можливий друк також на поліетилені та текстильних стрічках. Особливість фарбувальних стрічок типу Resin — відмінна якість друку та стійкість до механічних впливів і різних хімічних речовин (бензин, спирт, миючі засоби, хлор та ін.).

Ріббон Resin Textile — для друку на текстильній стрічці (нейлон, сатин). Інформація, яка нанесена за допомогою такої стрічки, витримає прання за високої температури та відпарювання, а також інший вплив на тканину.

Якість риббону та якість друку

На фото показаний результат використання ріббону, який зберігався неправильно.

Щоб уникнути ситуації, при якій ріббон починає сипатися та фарбуються поверхні, не призначені для цього. Необхідно зберігати його, згідно з рекомендаціями в інструкції по експлуатації.

Крім того, у жодному випадку не купуйте товар у постачальників із сумнівною репутацією, які не дотримуються правил зберігання ріббону.

Наочний приклад невідповідності ріббона друкуючій головці принтера етикеток.

Щоб інформація надрукувалася ідеально треба дотримуватися умов зберігання фарбувальних стрічок. У іншому випадку якість друку значно погіршиться.

Термотрансферні принтери етикеток відрізняються між собою типом термоголовки: Flat Head (у перекладі з англ. — «пласка голова») та Near Edge (у перекладі з англ. — «по краю»). Для кожного типу термоголовок рекомендується використовувати певні типи ріббону.

Якість гарантовано

Компанія «Восток» поставляє якісні ріббони з гарантією розмірів, параметрів і характеристик. У нашому асортименті є фірмові ріббони від провідних виробників і розробників технології — Zebra, BRADY, а також є ріббони, що випускаються за ліцензією — Aurika, Summa. Крім продажу серійних ріббонов, компанія «Восток» здійснює різання ріббона на вимогу замовника. Для виготовлення ріббона нестандартних розмірів використовується фірмові заготівлі з повною гарантією якості та дотримання технології виробництва.

Купити ріббон — у каталозі ви можете підібрати иа замовити ріббон, якщо необхідна консультація зателефонуйте — (056) 720-90-37 або напишіть питання через форму зворотного зв'язку — задати питання.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA