Друк етикеток 300 dpi та 200 dpi в чому різниця?

Одним з головних критеріїв вибору принтера етикеток є його роздільна здатність друку. Існує три основних роздільних здатностей друку принтерів: 200, 300 та 600 dpi. Роздільна здатність принтера — це максимальна кількість точок на дюйм, які принтер може надрукувати за один прохід друкуючої головки.

Чим вище роздільна здатність друку, тим дорожче принтер. 300 dpi та 200 dpi — це популярна роздільна здатність друку для принтерів. Принтер в 600 dpi потрібен тільки під дуже специфічні завдання, для друку тексту 3-4 кеглем.

Приклад якості друку 600dpi на напівглянсовій етикетці.

Якість друку 600dpi

Для порівняння подивіться на зображення з дрібним текстом, віддруковане на принтері 200 dpi та 300 dpi, різницю можна побачити. На етикетці з 300 dpi невеликий текст більш читабельний.

Поліпропіленова етикетка

pechat-etiketok-300dpi-i-200dpi

Напівглянсова етикетка

pechat-etiketok-300dpi-i-200dpi

Якість друку задає принтер. Картинка (макет етикетки) може бути 1200 dpi, але у підсумку на друку воно буде 200 або 300, в залежності від вашого принтера.

У деяких принтерах термоголовки 200 та 300 dpi взаємозамінні. А у деяких виробників це абсолютно різні моделі принтерів й просто замінити термоголовку з іншою роздільною здатністю не вийде.

Як поліпшити якість друку на етикетці

Щоб максимально якісно надрукувати етикетки, створюйте її макет тільки у чорно-білому варіанті без відтінків сірого та в натуральну величину. Принтер «розуміє» тільки чорну та білу точку.

Який принтер вибрати для друку штрих-коду

203 dpi — стандартна роздільна здатність, використовується для друку цифрової та текстової інформації, штрих-кодів та простої графічної інформації. При друку 6-м шрифтом текст залишається читабельним.

300 dpi — може друкувати складніші малюнки та текст до 4-го шрифту, використовується для друку на ювелірних бірках. Вибирайте принтер для друку штрих-кодів згідно з вашими потребами. Якщо ви не знаєте або сумніваєтеся у виборі — проконсультуйтеся з нашими фахівцями.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA