Етикетки на продукцію

Етикетка на продукції — це візитна картка товару. «Етикетка» у широкому розумінні — це джерело інформації. На ній може міститися назва, опис, дата виготовлення, склад продукту, штрих-код, логотип компанії та її реквізити та ін.

Етикетки для рибного фаршу

Сьогодні неможливо уявити товар без штрих-коду. У штрих-коді міститься інформація про товар, яку можна зчитати сканером штрих-коду або ТЗД.

Ручний лінійний фотосканер Datalogic QuickScan I QD2100

Етикетка на продукцію може бути декількох видів. Брендова, барвиста. Така етикетка клеїться з рекламною метою. Зазвичай містить невелику кількість інформації, але привертає увагу покупців. Виготовляється, як правило, з поліпропілену.

Етикетка на продукції

Рекламна етикетка не повинна рватися, вигоряти та порушувати товарний вигляд. Тільки з цих міркувань рекламні етикетки на продукцію виготовляються з міцних матеріалів.

Компанія «Восток» здійснює друк повнокольорових етикеток у рулоні для маркування продукції. Етикетки на продукцію можуть бути виготовлені з різних матеріалів: папір, термопапір або поліпропілен.

Етикетки на продукцію мають вигляд самоклейного стікера.

Для нанесення штрих коду — вигідно застосовувати рулонні етикетки!

Найпопулярніший вид етикеток для продукції — етикетка паперова напівглянсова для маркування з друком в один чорний колір. Етикетка для продукції може містити тільки штрих-код.

Для друку штрих-коду використовується етикетка 30х20 мм або 40х25 мм.

Друк етикетки

Для розміщення більшої кількості інформації слід брати етикетку 58х60 мм та більше.

Компанія «Восток» пропонує етикетки для різних видів продукції (м'ясні, молочні, хлібобулочні, кондитерські та рибні вироби).

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA