Способи маркування та ідентифікації пластикових ящиків

Як промаркувати пластикові ящики?

Варіантів маркування безліч. На вибір варіанту впливає безліч умов: матеріал та температура нанесення, як довго має прослужити маркування, у яких умовах буде експлуатуватися та ін. Тільки практичним шляхом ви зможете підібрати оптимальне рішення саме для вас. Дешевий та доступний варіант — самоклеючі етикетки. Але вони прослужать недовго, легко пошкоджуються та їх можна відклеїти. Інформація на затертій або пошкодженій етикетці вже не прочитається.

Вплавляемая этикетка для ящиков

Існує більш надійний та довговічний спосіб маркування ящиків — етикетки які вплавляються. Але таке маркування необхідно планувати та враховувати ще на етапі виробництва ящиків. In-Mould етикетки для ящиків можуть бути зі штрих-кодом, штрих-кодом та RFID, а також декоративні (брендові).

Как промаркировать пластиковые ящики?

In-Mould етикетки зі штрих-кодом забезпечують постійну ідентифікацію пластикових піддонів, контейнерів та ящиків. Етикетки вплавляються у стінку під тиском. Зв’язок між етикеткою та ящиком стає постійною, забезпечуючи гладку поверхню без країв, тим самим виключаючи можливість забруднення під етикеткою. Це робить In-Mould етикетки ідеальним рішенням для харчової та фармацевтичної промисловості.

In-Mould этикетки со штрих-кодом

Виробник етикеток Inotec отримав сертифікат (FDA). Він дозволяє використовувати такі етикетки для маркування харчових контейнерів та ящиків, які вступають у прямий контакт з харчовими продуктами. Технологія in-mold labeling досить складна. Етикетки, що вплавляються мають дуже сильну адгезію та спеціальний захисний лак, який робить їх стійкими до зношування, ультрафіолетового випромінювання, чистячих засобів, слабких кислот та інших хімічних речовин. У підсумку вони дуже стійкі до нагрівання та повністю водонепроникні, що особливо важливо для обігових пластикових ящиків, які вимагають швидкої та точної ідентифікації навіть після багаторазових циклів мийки.

In-Mould RFID-этикетки

Унікальний та запатентований виробничий процес Inotec дозволяє формувати чіпи RFID у пластмасові вироби. Під In-Mould RFID-етикетки не може потрапити бруд або волога. Це ідеальне дотримання санітарно-епідеміологічних вимог у харчовій промисловості.

In-Mould RFID-этикетки

Декоративні етикетки in-mould забезпечують повнокольорове рішення для маркування пластикових виробів. Шестикольоровий друк з високою роздільною здатністю забезпечує високу якість друку, і в поєднанні зі спеціальними захисними лаками етикетки стають стійкими до зносу, ультрафіолетового випромінювання та інших зовнішніх впливів.

Декоративные этикетки in-mould

Задати питання

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA