Складники та розмірники для одягу

Компанія «Восток» надає послуги друку складників, розмірників для одягу та інших текстильних виробів. Текстильний розмірник і складник може виготовлятися з нейлону або сатину.

Нейлон більш міцний і жорсткий матеріал, його пришивають до виробів тільки одним краєм. Сатин — м'який, блискучий матеріал, приємний на дотик. У сатинового розмірника край розпускається і тому його необхідно пришивати до виробу з двох сторін.

Розмірник на одяг

Розмірник і складник на одязі є обов'язковим елементом маркування. Він надає покупцеві всю необхідну інформацію про виріб (склад, розмір і умови по догляду).

Для розрахунку вартості виготовлення складників і розмірників необхідно знати наступне: матеріал, з якого його необхідно виготовити, тираж, ширину та довжину ярлика.

Складник

Складник може нести не тільки корисну та необхідну інформацію (склад, рекомендації з прання), а також виконувати рекламну функцію. Тоді на ньому розміщують бренд, логотип і назву компанії. Такий розмірник вже називається брендовою текстильною биркою та стимулює споживача до покупки.

Вшивний складник (розмірник) виготовляється з міцного матеріалу, оскільки він піддається інтенсивному носінню, пранню, чищенню та впливу хімічних речовин.

Текстильна стрічка для ярлика

Текстильні стрічки для складників і розмірників бувають білими та чорними, а також для друку з одного боку або двох.

Друк складників і розмірників

Його довжина може бути будь-якою, а ширина — це, власне, ширина текстильної стрічки. Найпоширеніша ширина — 15 мм, 20 мм, 25 мм, 30 мм, 35 мм, 40 мм и 45 мм.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA