Текстильні ярлики

Компанія «Восток» друкує текстильні вшивні ярлики під замовлення.

Текстильні бирки використовуються для маркування виробів у самих різних галузях легкої промисловості. На них наносять інформацію про виріб — склад, розмір, умови догляду та ін.

Текстильний ярлик

Такий ярлик також може містити бренд, назву компанії та служити візитною карткою підприємства-виробника.

Текстильні ярлики

Для виготовлення текстильних ярликів використовується текстильна стрічка. Матеріал, якій використовується, може бути двох видів — сатин і нейлон.

Сатин — гладкий, м'який і блискучий матеріал. Іноді його порівнюють з атласом. Край ярлика обсипається, і тому його необхідно вшивати з двох сторін. Найчастіше м'який сатин використовують для ярликів, які вшивають у нижню білизну, дитячий одяг, у ті текстильні вироби, які контактують з тілом. На такій стрічці друкують лише з одного боку.

Нейлон — матеріал більш жорсткий і витримує багаторазові прання у хімічних засобах. Край нейлонової стрічки не обсипається, тому її можна вшивати з одного боку. На нейлоновій текстильній стрічці можна друкувати з двох сторін. Нейлонова бирка використовується для маркування всіляких текстильний виробів.

Нейлон і сатин

Текстильний ярлик може бути білого або чорного кольору.

Бирки чорні і білі

Інформація на ньому друкується одним кольором (чорним, білим, золотим, срібним, зеленим, червоним або синім).

Розмірники

У нашому каталозі представлені текстильні стрічки різної ширини. Ширина текстильного ярлика залежить від кількості інформації, яку необхідно на ньому розмістити. Текстильні стрічки бувають шириною від 15 мм і до 60 мм.

Друк вшивних ярликів здійснюється на термотрансферному принтері за допомогою ріббону, який призначений безпосередньо для текстильних стрічок. Текстильний ріббон ​​стійкий до хімічних речовин і багаторазового прання.

Текстильні вшивні ярлики кріпити до виробів можна тільки одним способом — вшивати їх у шов виробу.

Вшивний ярлик

Майже на всіх виробах легкої промисловості (одязі, взутті, головних уборах, сумках) є вшивні ярлики.

Вартість друку розраховується на основі наступних параметрів:

Якщо вам необхідно надрукувати текстильні ярлики, то надсилайте своє замовлення на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA