Ярликотримачі для голчастих пістолетів та ручні біркотримачі

Як прикріпити цінник або бірку на виріб, на якому немає місця для наклеювання етикетки? Рішення дуже просте та бюджетне — голчастий пістолет-маркувальник. Він кріпить навісні ярлики та бірки з допомогою пластикових з'єднувачів.

голчасті пістолети для тканини

Застосування пластикових з'єднувачів

Сфера застосування такого способу кріплення бірок дуже широка: одяг, взуття, текстиль, килими, іграшки та ін. Голчатий пістолет робить маркування максимально простий. Варто відзначити, що голка пістолета-маркувальника призначена для проколювання матеріалів певної товщини. Для тонких тканин (шовк, мереживо та ін.) рекомендуємо купити делікатний голчастий пістолет з делікатними з'єднаннями. Стандартна голка підійде для більшості видів тканини. Відповідно голці підбирають і з'єднувачі. Для пістолетів Arrow 5S та Jolly S підходять пластикові з'єднувачі «стандарт», а для Arrow YH-31 необхідні делікатні стріли (вони тонше стандартних). У більшості випадків прокол голкою та пластиковий з'єднувач не залишає слідів на тканині, але краще вибрати місце для кріплення у шві, рядку або в тканинному складнику.

Принцип маркування голчастим пістолетом

Принцип дії таких пістолетів-маркувальників простий. Зверху в голчастий пістолет вставляються пластикові тримачі. Вони з'єднані по 50 штук.

як працює голчастий пістолет

Далі голкою протикається виріб та бірка. Усередині голки знаходиться тоненький стрижень, який при натисканні на курок пістолета просуває один кінець пластикового з'єднувача через бірку та тканину.

При вийманні голчастого пістолета з виробу виходить інший кінець тримача, який залишається за біркою.

Ось і все, бірка вже закріплена на виробі.

Пластикові стріли випускаються коробками по 5000 шт. та 10000 шт. (100 обойм по 50 шт. та 100 шт.). У нас в асортименті з'єднувачі довжиною 25, 45, 75 мм.

Стяжки для бірок

Альтернатива голчатому пістолету

Якщо ж виріб не можна проткнути голкою (тверді матеріали), тоді найпростіше купити ручні ярликотримачі у вигляді кільця. Вони працюють за принципом хомута — один раз застебнули і без пошкоджень розкрити не вийде.

ярликотримач

Ручні кільцеві з'єднувачі виконують відразу дві функції. По-перше, тримач бірки. По-друге, пломба. Розімкнути його неможливо не розірвавши. Застібається такий ярликотримач тільки вручну. Для кріплення можна використовувати різні петельки на виробі, отвори або гудзики та ін. При використанні біркотримачів відсутній ризик появи пошкоджень та затягувань на виробі.

Основні переваги ручних ярликотримачів — мінімальні витрати часу на кріплення, простота, доступність та міцність. Вартість ярликотримачів досить низька, розфасовані вони в упакування по 1000 штук.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA