Етикетка для Нової Пошти - який розмір етикетки та принтер для друку

Як відомо, що ще в травні 2019 року Нова Пошта перейшла на єдиний формат етикеток для ТТН (товаро-транспортних накладних). А в цьому році оформлення ТТН в особистому кабінеті стало обов’язковою умовою. Інакше під час карантину посилки не брали. Всі компанії, які відправляють свої товари по Україні почали питати та задавати пошукові запити «Етикетки для Нової Пошти» або «Принтер для друку етикеток Нової Пошти».

Оформлення посилок в особистому кабінеті економить час при відправці та скорочує кількість помилок при оформленні. Тепер не треба стояти в черзі та контролювати кожну посилку. Можливість здійснення помилки — мінімальна.

Этикетка для Новой Почты

Оформляєте посилку в особистому кабінеті на сайті вантажоперевізника, потім «Друк» — «Маркування 100х100, PDF». На своєму персональному комп’ютері або ноутбуці ви побачите ТТН, яку залишиться тільки роздрукувати.

Этикетка для Новой Почты

Формати етикеток для Нової Пошти

Етикетка в рулоні 101х101/500 — для термопринтера етикеток.

Етикетка на аркушах А4 6 штук — для звичайного офісного принтера.

printer_dla_pecati_TTN

Ну а на якому пристрої друкувати: на принтері етикеток або офісному принтері — вибір за вами. Для зручності та швидкості нанесення етикеток ми рекомендуємо зупинити свій вибір на принтері етикеток. Якщо вам крім друку ТТН більше нічого не потрібно маркувати етикетками, тоді зверніть увагу на не дуже дорогу модель принтера етикеток — TSC TE200. Ми ж на своєму складі використовуємо мережеву модель принтера етикеток — Godex G500.

printer_dla_sklada

Після друку етикетки з номером ТТН, необхідно просто приклеїти її на посилку. Нова Пошта дає свої рекомендації для нанесення етикеток.

Этикетка для Новой Почты

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA