Як зігнути та пришити бірку

Текстильні ярлики пришивають до різних виробів, але найчастіше до одягу. Для друку брендової етикетки використовують сатин, а для друку бірок з розміром та складом виробу найчастіше використовують нейлон. Друковані вшивні бірки з обох матеріалів стійкі до багаторазового прання, бо друк на них здійснюється спеціальним текстильним рібоном.

Ми виготовляємо бірки різних розмірів від 15 мм і до 70 мм завширшки. Варіант розташування інформації залежить від дизайнера (творця) бірки. Наше обладнання дозволяє проводити друк на текстильних стрічках тільки в один колір. Все надруковані бірки ми віддаємо змотаними у рулон. Кожна бірка може бути розмежована лініями для порізки та пришивання.

Способы подгиба бирок

Маркувальні текстильні бірки з нейлону можуть бути пришиті з одного боку. Вільний край не торочиться, оскільки нейлон полімерний та більш жорсткий матеріал, ніж сатин. А ось сатинові бірки необхідно фіксувати з двох сторін і тому варіантів їх шиття трохи менше, ніж у нейлонових. Зате сатин — м’який матеріал з невеликим блиском.

Як обрати спосіб підгинання текстильної бірки

Матеріал та вид складання вашої етикетки обирайте виходячи з її призначення. Для нанесення логотипу бренду використовуйте сатин та горизонтальний варіант розташування з підшивкою з обох сторін, а для інформування споживача про склад виробу — нейлонову бірку з підшиванням з одного боку або сатиновий ярлик зі складанням прапорцем.

Розміри бірки

Текстильний ярлик у готовому вигляді може бути шириною 15, 20, 25, 30, 35, 40, 45, 50, 55, 60, 65 або 70 мм. Довжина не обмежена. При замовленні текстильних ярликів необхідно враховувати місце для підшивки та відстань для згинання — не розташовуйте значки та інформацію дуже близько один до одного.

Як замовити виготовлення ярликів

Для прорахунку та замовлення бірок надсилайте ваш макет із зазначенням тиражу, розміру та матеріалу на нашу пошту vostok@pkf.dp.ua або Viber 068 405-41-11. Менеджер оперативно прорахує вартість та терміни виготовлення вашого замовлення. Якщо ж у вас немає готового макету — не хвилюйтесь. Ви можете надіслати інформацію у текстовому вигляді, яку хочете бачити на бірці. Наш співробітник зробить для вас макет та зразок друку абсолютно безкоштовно. Текстильні вироби з якісно пришитим та підігнутим ярликом виглядає привабливо, звертає на себе увагу й інформує споживачів.

Задати питання

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA