Ваги з нержавійки

Для виготовлення промислових ваг використовується пофарбована або нержавіюча сталь. Якими б ваги були — товарними, платформними, палетними або рейковими, всі вони виготовлені зі сталі чи то пофарбованої, чи то нержавіючої.

Коли ваги експлуатуються у звичайних складських умовах, тоді платформа ваг виготовляється зі звичайної пофарбованої сталі. Ступінь захисту від пилу та вологи у таких ваг — IP65 і її достатньо для сухих складів і овочевих баз. Але є такі умови у м'ясній, рибній, фармацевтичній промисловості, які звичайні ваги (IP65) «не витримують» і відразу виходять з ладу. Окислюються датчики, іржавіє платформа ваг, у вагового терміналу ламаються кнопки та виходить з ладу електроніка — ваги не підлягають ремонту.

Ремонт платформних ваг

Для агресивних та важких умов експлуатації ваг передбачені ваги з нержавіючої сталі зі ступенем захисту вагового терміналу IP65 і тензометричних датчиків IP68.

Ваги нержавіюча сталь

Такі ваги можуть піддаватися підвищеній вологості, високим температурам (+50°C), хімічним реагентам.

Платформні ваги нержавіюче виконання

Платформні ваги ТВ4-150-0,05 -(1000х1200)-12h нержавіюче виконання

Для виготовлення платформи та тензометричних датчиків використовується нержавіюча сталь високої марки, яка «витримує» умови навіть хімічний промисловості (вплив хлору, бутанолу, кислот та ін.). Ваги повністю з нержавійки відрізняються за ціною від ваг зі звичайної сталі, але вони будуть служити значно краще і довше, вам не доведеться постійно займатися ремонтом та заміною вагового обладнання.

Платформа з нержавіючої сталі

Нержавіюча сталь використовується для виготовлення лабораторних, торгових, товарних, палетних, платформних, монорейкових ваг та ваг для тварин. За бажанням замовника наші українські виробники вагового обладнання («Техноваги», «Мир Весов») можуть виготовити будь-яку модель ваг у нержавіючому виконанні.

Надсилайте свій запит і питання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (067) 384-69-83. 

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA