Термоетикетка ТОП або ЕКО

Термоетикетка — в основі цієї етикетці спеціальний папір, що складається з декількох шарів, які мають неоднаковий склад і призначення.

Термоетикетка ТОП і ЕКО

Перший шар (зовнішній) — термохімічний, він призначений для друку різної інформації, при нагріванні цей шар практично миттєво темніє, що і забезпечує прояв інформації на етикетці.

Другий шар — це як правило звичайний папір, а далі під цим шаром йде клейова основа, завдяки цій основі з клеєм термоетикетку можна приклеїти (у залежності від клею) до різних поверхонь.

І, нарешті, останній шар — це спеціальна підкладка, завдяки якій етикетки можна зберігати у рулонах і не боятися, що вони склеяться між собою.

Термоетикетка буває двох видів: термоЕко і термоТоп.

Термоетикетка

Термоетикетка термоЕко. Для виробництва таких етикеток використовується білий, біздеревний папір для друку, оброблений термочутливим покриттям, виробництво таких етикеток відносно дешеве. Віддрукована інформація може бліднути при впливі УФ світла, а при контакті з вологою етикетка розкисає. Застосовується етикетка, коли маркована продукція не потребує довгострокового зберігання або подальшого транспортування. Найчастіше використовується для маркування швидкореалізованих товарів у стандартних умовах зберігання. Температурний діапазон застосування від +5°С до +40°С, мінімальна температура приклеювання +5°С.

Використовується при необхідності подальшого додрукування інформації на термопринтері, або при використанні у вагах з друком етикеток.

Ваги для друку етикеток

Механізм для друку на термоетикетках може перебувати у корпусі ваг або на стійці з вагопроцесором.

Термоетикетка для ваг

Термоетикетка термоТоп. Для виробництва цього виду етикеток використовується білий папір, яка не містить в своєму складі деревину, який має 2-стороннє термочутливе, стійке до змазування, покриття.

Етикетка термоТоп має високу стійкість до води та жирів, а також більш стійка до змазування, на відміну від етикетки ТермоЕко. ТермоТоп застосовується для маркування товарів, якщо умови їх зберігання не надто сприятливі, а також при подальшому транспортуванні та тривалому складуванні.

Температурний діапазон застосування від -40°С до +50°С, мінімальна температура приклеювання +5°С.

Термоетикетка стандартних розмірів (40х25 мм, 58х40 мм, 58х60 мм) завжди є в наявності.

У залежності від вашого принтера етикеток можна замовити будь-яке намотування.

Етикетка 40х25

Термоетикетки ТОП за ціною дорожче ЕКО, тому що ТОП термоетикетки мають захисний шар та зберігають свої якості при різких перепадах температури.

Етикетка

Три рулону етикеток однакові візуально, але різні за матеріалом.

Відрізнити термоетикетку від паперової можна більш ніж простим способом: слід піднести етикетку до вогню запальнички. Якщо етикетка потемніла, то перед нами термоетикетка.

Термоетикетка

Якщо ж вона у лічені секунди не змінила свій колір, то це етикетка паперова.

Стікер паперовий

Як відрізнити термоетикетку Еко від термоетикетки Топ? Етикетка ТОП має захисний шар, завдяки якому вона захищена від дрібних механічних пошкоджень.

Тому слід дряпнути етикетку нігтем: на термоетикетці ЕКО залишиться слід, на відміну від ТОП. Детальніше про якість і вибір термоетикетки читайте у статті — «Вибір термоетикетки».

Етикетки купити

Ось наші етикетки після невеликого експерименту.

В даний час термоетикетки активно витісняються технологією термотрансферного друку — використовуються паперові або поліпропіленові етикетки та фарбувальна стрічка (ріббон), етикетки друкуються на термотрансферному принтері. Крім постачання принтерів етикеток і витратних матеріалів до них, ми пропонуємо послуги з оперативного друку етикеток.

Друк етикетки

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA