Термотрансферний друк

Термотрансферний друк здійснюється перенесенням барвника зі спеціальної фарбувальної стрічки — ріббона на матеріал (етикетка, стрічка, бірка, ярлик) при миттєвому точковому нагріванні ріббона термоголовкой у місці зіткнення з матеріалом основи.

У звичайному стані ріббон ​​не мажеться та здається на дотик сухим. Внаслідок особливостей барвника та матеріалу основи цей спосіб друку забезпечує стійкість етикеток до стирання, впливу хімічних речовин та високої температури.

Застосування термотрансферного друку

Метод термотрансферного друку застосовується у принтерах етикеток, або як їх ще називають — принтерах штрих-коду, у принтерах пластикових карт.

Головна перевага термотрансферного друку — оперативність та можливість друку малих тиражів (від однієї етикетки!), вибір великої кількості різноманітних матеріалів.

Термотрансферная печать этикеток красным цветом (красный риббон)

Обмеження термотрансферного друку: неможливість друкувати повнокольорові зображення, напівтони, відтінки, плавні переходи кольорів.

Друк зазвичай виконується в один колір. Є чотирьох та шестикольорові термотрансферні принтери, але вони дорогі та складні в експлуатації. Для більшості завдань підходять стандартні принтери етикеток та ріббони необхідного кольору: чорний, червоний, синій, зелений, жовтий. Найбільш ходовий колір — чорний. Цей ріббон ​​підходить для друку текстової інформації, лінійних штрих-кодів та 2D кодів.

Термотрансферний друк етикеток

Зазвичай всі принтери, які використовують метод термотрансферного друку, можуть друкувати методом прямого термодруку.

У нашому каталозі ви можете підібрати та купити все, що необхідно для термотрансферного друку. Також ви можете замовити у нас оперативний друк на етикетках. Наш поліграфічний відділ оперативно надрукує етикетки з штриховими кодами, нумерацією, акціями, серійними номерами, описом продукції.

Термотрансферний друк

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA