Поширення RFID технологій

У даний час все більший інтерес викликає система ідентифікації, яка створюється з використанням RFID технологій. Дана технологія дозволяє здійснювати ідентифікацію об'єктів на відстані з використанням радіочастоти.

RFID системи застосовуються у різноманітних сферах діяльності, коли необхідний оперативний облік і контроль, а також відстеження при переміщенні об'єктів. Наводжу кілька прикладів використання.

Французька команда з гандболу тренується з використанням RFID-датчиків. Члени команди Chambery Savoie Handball використовують UHF RFID рішення для позиціювання об'єктів у режимі реального часу. Вони визначають стан обміну речовин кожного гравця, швидкість його пересувань, висоту стрибків і відстань до інших гравців.

RFID технології

Бавовноочисний завод використовує RFID для підвищення ефективності виробництва. RFID-мітки, які прикріплюються до тюків необробленої бавовни, допомагають компанії Southern Cotton відстежувати їх, зберігати та обробляти, ділячись при цьому інформацією з фермерами, які вирощують бавовну.

RFID технологія

Herman Kay підвищила точність процесу пакування товарів за допомогою RFID. Представники виробника пальто та іншого верхнього одягу підтверджують, що RFID технологія забезпечує співробітникам правильний підбір товару при виконанні замовлень клієнта. Співробітники використовують ручні RFID-зчитувачі для ідентифікації одиниць продукції, які вони підбирають. Порівнюється кількість підібраних предметів одягу з тим, що зазначене у дорожньому листі, перед пакуванням продукції в ящики.

RFID система

Основною перешкодою на шляху поширення RFID-технологій в Україні є відносно висока вартість системи. Подолати це можна шляхом поступового переходу від систем автоматизації, налагоджених на штрихових кодах, до автоматизованих RFID-систем.

У тексті використані матеріали RFIDJournal.com

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA