Радіочастотні мітки

На сьогодні RFID технології широко використовуються у різних галузях промисловості для моніторингу руху активів, в установах надання первинної медичної допомоги, торгових точках (як оптових, так і роздрібних), науково-дослідних лабораторіях, на виробничих підприємствах, у розподільних центрах, автопарках, ремонтно-будівельних управліннях та у багатьох інших місцях, причому, по всьому ланцюжку формування вартості.

Переваги RFID системи

Область застосування технології RFID у сфері торгівлі

Автоматизація магазину одягу та взуття на платформі RFID-систем знижує вплив людського фактору під час переобліку товарів на підприємстві. Для одного невеликого магазину необхідний лише один RFID зчитувач і кілька антен. Кількість RFID антен має бути такою, щоб радіус дії антен повністю покрив територію магазину.

Радіочастотні мітки

RFID мітками повинна бути промаркована кожна річ, кожен товар. Тільки у цьому випадку буде ефективна і доречна RFID система. В іншому випадку RFID автоматизація себе не виправдає та облік на підприємстві вестиметься з помилками. У даний час ринок RFID міток досить широкий. Є можливість промаркувати практично всю продукцію та товари.

Для текстилю — пральна бирка TTF UHF RFID Flexible Laundry. Така RFID мітка спеціально розроблена для текстилю та передбачає можливість прання виробу. RFID мітка випускається у вигляді бирки.

Для металопрокату та інших металевих виробів (газові балони, цистерни, каністри та ін.) — Omni-ID Curv протиударна прогумована RFID-мітка для металу.

RFID-мітка для металу

Для харчових продуктів — паперові етикетки з RFID мікросхемами.

Паперові етикетки з RFID мікросхемами

Для обліку в аквапарках та парках розваг — силіконові RFID браслети з чіпами всередині.

RFID браслет

Звертайтеся до фахівців компанії «Восток» і вони підберуть RFID систему саме для вашого підприємства та вирішення всіх поставлених завдань.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA