RFID принтери

RFID принтери — це один з компонентів RFID системи обліку. Рішення, які базуються на радіочастотної ідентифікації, не є дешевими та вимагають попередньої оцінки ефективності: ціна RFID обладнання та ціна RFID міток.

RFID принтери розділяються на два основні класи — карткові принтери та принтери етикеток.

У свою чергу принтери етикеток з RFID модулем підрозділяються на:

RFID Ready — ця підкатегорія принтерів, наприклад, TOSHIBA SX4 і SX5 — яка оптимізована для встановлення RFID модуля споживачем, якщо виникає необхідність. Крім радіочастотного модуля рекомендується встановлювати модуль економії ріббона, використання цього модуля знижує ризики пошкодження чіпа мітки по час друку. Окремі RFID модулі бувають двох видів: що працює у ВЧ діапазоні HF - 13,56 МГц, та який працює в УВЧ діапазоні UHF - 869,5 МГц При виборі модуля обов'язково необхідно перевірити його «сумісність» з конкретним екземпляром принтера. Критерії два: серійний номер і версія прошивки. Наприклад: модулі В-9704 для принтерів TOSHIBA вимагають серійний номер 2604Wxxxx і вище, модулі SX704 вимагають серійний номер 2809Ахххх і вище та прошивку 4.7 і вище.

Використання RFID принтера значно спрощує та прискорює роботу з етикетками, оснащеними радіочастотними мітками. Симбіоз штрихового та радіочастотного кодування дозволяє отримати найбільшу ефективність від автоматизації обліку та контролю завдяки застосуванню двох цих технологій.

MC319Z

Область застосування RFID-принтерів:

RFID рішення Zebra — в асортименті компанії мобільні, настільні, промислові та суперпромислові принтери етикеток, а також карткові принтери, оснащені RFID модулем. Крім обладнання компанія Zebra пропонує великий асортимент витратних матеріалів, у тому числі етикетки, бирки, карти, наклейки, стікери, оснащені RFID мітками.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA