RFID антена

RFID-технології використовуються для ідентифікації та обліку продуктів і товарів у торгових залах або у ланцюжках постачань, а також для обладнання, що використовується у бізнесі — від ІТ-обладнання до техніки, яка призначена для транспортування виробничих запасів на складі або для встановлення на виробничих лініях.

Зв'язок між RFID-міткою та зчитувачем RFID встановлюється за допомогою RFID-антени. Компактні та високопродуктивні антени Motorola використовуються для встановлення як усередині, так і зовні приміщень. Кожна з RFID-антен створена для вирішення ряду специфічних завдань.

RFID-антена AN720 Motorola використовується як усередині приміщень, так і надворі. Невеликі розміри дають можливість встановити її в обмеженому просторі. Антена AN720 відмінно підходить до RFID-зчитувача Motorola FX7400.

AN720 є доповненням до RFID-зчитувача Motorola FX7400

RFID антена Motorola AN400 має широку зону зчитування та високу швидкість обробки сигналу при зчитуванні EPC-сумісних пасивних міток. RFID антена AN400 призначена для монтажу на стіну або стелю та формує зону зчитування біля дверних прорізів і стелажів, тобто скрізь, де здійснюється постачання та відвантаження вантажу.

Антена AN400-CB66203WR

Високий клас захисту корпусу IP54 дає можливість використовувати антену AN400 у промислових умовах, при температурі від 0°C до +50°C. Ця антена захищена міцним корпусом і може експлуатуватися в умовах дощу та снігопаду. Її найчастіше встановлюють на вантажних воротах і відкритих складах.

AN400

RFID антена Моторола AN480. Вона використовується для зчитування RFID-міток у виробничих цехах, складських приміщеннях і вантажних воротах. Компактна, мультидіапазонна, високопродуктивна RFID антена Motorola забезпечує ефективну роботу у приміщенні або на відкритому повітрі.

AN480

Кожна модель RFID антени призначена для вирішення певної задачі.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA