RFID-рішення Zebra

RFID-рішення Zebra сприяють тому, що розвиток будь-якого бізнесу досягає нового рівня ефективності шляхом підвищення ступеня прозорості всього ланцюжка постачання на різних етапах. Для зчитування RFID міток не потрібна пряма видимість. Можливо одночасне зчитування великої кількості міток і повторне їхнє використання: читання та запис даних на недорогі універсальні мітки.

Купити RFID обладнання Zebra

Корпорація Zebra пропонує широкий асортимент RFID-антен, міток, стаціонарних і мобільних RFID-зчитувачів.

MC 3190-Z — термінал збору даних серії MC3190 — являє собою ручний зчитувач цінової категорії «бізнес».

MC 9190-Z — промисловий мобільний комп'ютер Zebra серії MC9000-G.

DS9808-R — це перший комбінований пристрій з можливістю зчитування 1D і 2D кодів та радіочастотних RFID-міток, здатне працювати у ручному і стаціонарному режимі «вільні руки».

FX 7400 — прості у розгортанні та використанні стаціонарні високопродуктивні RFID-зчитувачі сімейства Motorola.

RFID-зчитувачі Motorola FX 7400

FX 9500 — стаціонарний RFID-зчитувач FX9500 забезпечує високу ефективність зчитування.

AN400 — антена Zebra AN400-CB66203WR покликана забезпечити зону покриття у місцях, що раніше вважалися занадто великими для використання RFID технології. Вона характеризується широкою зоною зчитування та високою швидкістю обробки сигналу при зчитуванні EPC-сумісних пасивних міток.

AN480 — високі робочі показники 1-портової RFID антени AN480 — забезпечують попит корпоративних замовників в усьому світі. Антена Zebra AN480 сумісна з переважною більшістю галузевих стандартів і може бути використана у різних умовах: у виробничих цехах, складських приміщеннях і вантажних воротах.

AN620 — антена. Вона укомплектована простою системою кріплення, яка дозволяє антені виступати менш ніж 12 мм з горизонтальної або вертикальної поверхні встановлення. Компактний і стильний корпус — досить елегантний, він гармонійно вписується у будь-яку бізнес-обстановку, але при цьому, відрізняється високим ступенем міцності, тому придатний для використання на майданчиках промислових підприємств.

AN710 — RFID-антена. AN710 компактна та вписується в обмежений простір, наприклад, під касовою стійкою. Ця модель антени спроектована компанією MOTOROLA для використання в офісних і публічних приміщеннях. Модель AN710 є прекрасним доповненням до RFID-зчитувача Zebra FX7400.

AN720 виконана у захищеному вібро- та ударостійкому корпусі (AN720 L51NF00WEU). RFID антена розрахована на використання в умовах дощу, снігу та екстремальних температур. Тому ця антена — відмінне рішення для вантажних воріт і відкритих складів. RFID-антени AN720 Zebra можна застосовувати як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі.

RFID-рішення Zebra досить просто інтегруються в інформаційну структуру підприємства, у тому числі у популярну на підприємствах малого та середнього бізнесу платформу «1С: Підприємство».

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA