RFID зчитувачі

Спочатку під терміном RFID зчитувач мався на увазі простий пристрій для зчитування фіксованих номерів з RFID карт систем доступу та ідентифікації персоналу. Прикладом такого пристрою може служити USB-RFID reader для читання карт EM Microelectronic standard.

Marin SA H4102 125кГц

Зараз термін RFID зчитувачі охоплює набагато більшу кількість пристроїв, це можуть бути стаціонарні контролери RFID міток, ручні термінали збору даних, оснащені RFID-модулем. Ці пристрої вже не можна віднести до «зчитувачів», їх правильніше назвати контролерами RFID — вони дозволяють зчитувати мітки, записувати призначену для користувача інформацію, встановлювати паролі зчитування, запису, знищення міток.

RFID модулями оснащується все більша кількість обладнання, яке застосовується для автоматизації обліку, контролю і безпеки. Наприклад — RFID-принтери етикеток або принтери для друку на пластикових картах.

Для мобільної або віддаленої від підприємства роботи призначені мобільні пристрої — термінали збору даних з RFID модулем. При розрахунку собівартості RFID системи враховуйте, що крім термінала збору даних для роботи з RFID мітками та штриховими кодами необхідно програмне забезпечення, ми рекомендуємо Mobile SMARTS 2008 RFID.

Зчитувач ALH-9000 Alien Technology

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA