RFID-мітки Class 1 Generation 2

Стандарт Class 1 Generation 2 (Class 1 Gen 2 або просто Gen 2, друге покоління першого класу) — це набір стандартів і специфікацій, розроблених комерційною організацією «EPCglobal, Inc.», в яких детально описані технічні параметри на певну групу RFID-міток і RFID-зчитувачів.

Основні вимоги до міток у стандарті Class 1 Generation 2

1. Мітки та зчитувачі Gen 2 повинні працювати на частотах UHF 860-960 МГц (при цьому, і зчитувачам, і міткам, теоретично не заборонено на додаток до UHF підтримувати й будь-які інші частоти).

2. Чіп кожної мітки повинен мати свій унікальний ідентифікаційний номер, прошитий виробником ще на стадії виробництва. У стандарті прописана структура номера: він повинен починатися на «E2», містити номер виробника та номер моделі. EPCglobal займається реєстрацією виробників чіпів і видає номери виробника.

3. Підтримувати не тільки читання з них, але і запис даних у мітку.

4. В чипі повинен бути спеціальний банк пам’яті для зберігання унікального ідентифікатора об'єкта EPC, який маркується (записується користувачем мітки, на додаток до номера чіпа, який записується виробником).

5. Дозволяти задавати пароль доступу на читання або запис даних.

6. Дозволяти записувати дані без можливості перезапису («пропалювання»).

7. Мітки повинні дозволяти безповоротно стирати з них інформацію, демонструючи так зване «повне знищення» мітки.

8. Мітки повинні дозволяти задавати пароль на цю функцію «знищення», на додаток до пароля на доступ до читання/запису.

У стандарті Class 1 Gen 2 не описуються формати кріплення міток, технологія забезпечення надійного зчитування міток, захист від зовнішніх впливів та ін.

RFID-мітки Class 1 Generation 2

Всі ці параметри визначаються виробниками конкретних міток.

Class 1 Generation 2

Стандарт Class I Generation II описує частоти, протоколи обміну, алгоритми та рекомендації з приводу роботи з алгоритмами.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA