RFID — технологія автоматичної ідентифікації

Радіочастотна ідентифікація (Radio Frequency Identification, скорочено RFID) — це сучасна технологія автоматичної ідентифікації, що дозволяє автоматизувати процес збору та обробки інформації безконтактним способом.

RFID — безконтактна технологія, носієм інформації є радіохвиля. Для забезпечення роботи системи не потрібен ні контакт зі зчитувачем, ні пряма видимість зчитувача на відміну від систем з використанням штрихового кодування, магнітних та smart карт. Надійна робота гарантована при роботі в агресивному середовищу та несприятливих кліматичних умовах.

RFID технологии

Rfid мітка — це мініатюрний пристрій, що запам'ятовує, який складається з інтегральної схеми (мікрочипу) для зберігання та обробки інформації та антени.

Inotag Diotough HPV RFID

 

У пам'яті мікрочипу зберігається інформація, а антена передає та отримує сигнал. Антенна зчитувача випромінює електромагнітні хвилі, внаслідок цього здійснюється живлення мітки. У результаті чого мітка активується та передає інформацію пристрою, що зчитує. Немає потреби у контакті або прямій видимості між зчитувачем та міткою, тому що радіосигнал легко проникає через більшість матеріалів. Таким чином, мітки можуть бути сховані усередині тих об'єктів, що підлягають ідентифікації.

RFID-бирка

У пам'яті RFID міток міститься їх унікальний ідентифікаційний код. Деякі мітки мають перезаписувану пам'ять. Пристрій, що зчитує (зчитувач або рідер) — електронні пристрої, які зчитують інформацію з міток і записують у них дані. Ці пристрої можуть бути як постійно підключеними до облікової системи, так і працювати автономно. Облікова система — програмне забезпечення, яке накопичує та аналізує отриману з міток інформацію та пов'язує всі елементи в єдину систему.

Фахівці компанії «Восток» підберуть RFID обладнання, що оптимально підходить для вирішення вашої задачі, забезпечать інформаційну підтримку, а при необхідності, інтегрують обладнання в єдину комплексну систему обліку та контролю. Зв'язатися з нами можна за телефоном +38 068 405-41-11, електронною поштою vostok@pkf.dp.ua або з форми зворотного зв'язку на сайті. Доставка здійснюється з Дніпра до Києва, Харкова, Одеси, Львова та інших міст України.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA