E-клас Mark III

Принтер Datamax O'Neil серії E-Class Mark III — компактний настільний принтер, котрий відрізняється високою продуктивністю та простотою у процесі використання. Він займає мало місця і його можна встановити в умовах обмеженого простору, не втрачаючи при цьому якості друку та зберігаючи повну функціональність.

Корпорація Datamax O'Neil пропонує універсальні принтери з широким набором можливостей. Якщо вам необхідно надрукувати етикетки або ярлик при мінімальному бюджеті, то потрібен саме принтер Datamax O'Neil E-Class Mark III. Принтери E-класу Mark III — серія компактних настільних принтерів, які призначені для використання у найрізноманітніших галузях промисловості, в яких необхідний надійний і високопродуктивний принтер штрих-коду.

Характеристики

Переваги принтерів E-Class Mark III

Легке завантаження — горизонтальне відкриття принтеру

Завантаження великих рулонів етикетки

Галузеві рішення

Принтер E-класу Mark III є компонентом у багатьох рішеннях автоматизації бізнес-процесів.

Принтери DatamaxВиробництво. Виробники використовують принтер E-класу Mark III для друку етикеток на виробничих лініях та складах. Під час друку ярликів і бирок обслуговування принтера E-класу Mark III більш дешеве, ніж його аналогів.

 

Datamax E-4204BОхорона здоров’я. В установах охорони здоров’я використовується притер етикеток Datamax E-класу Mark III для друку різних етикеток і браслетів, а також етикеток зі штрих-кодом високої чіткості, що забезпечує скорочення кількості помилок під час оформлення медичних документів. Принтери E-Class універсальні та можуть бути використані у багатьох сферах: у лабораторії, для ідентифікації пацієнтів у реєстратурі, для маркування техніки та обладнання.

Принтер для маркуванняТелекомунікація. Телекомунікаційним компаніям необхідно маркувати кабелі, дроти та патч-панелі. Саме тому їм слід придбати принтер Datamax E-класу Mark III.

 

Datamax O’Neil E-Class MarkIIIРоздрібна торгівля. Товари потребують штрихового кодування. Принтер Е-класу Mark III вирішує цю проблему на будь-якому етапі процесу роздрібних продажів.

 

Принтер для друку етикетокТранспорт і логістика. Логістичні компанії використовують штрих-код на етикетках для розміщення вантажів у складських приміщеннях, при підборі товару, відповідно до замовлення, і його доставки.

 

Купити принтери Datamax

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA