Zebra ZM400 принтер етикеток промислового класу

Серія ZM400 повністю знята з виробництва.

ZM400

У стандартній комплектації є всі необхідні роз'єми: RS232, LPT, USB. Є моделі з мережевим підключенням — дротовим Ethernet 10/100 або бездротовим Wi-Fi. У принтері ZM400-200E-0000T друкуюча головка 203 dpi, а для друку дрібних штрих-кодів, а також тексту та графіки з високою роздільною здатністю краще використовувати модель з друкуючою термоголовою 300dpi або 600dpi.

Zebra ZM400 призначений для використання на виробництві, у сфері логістики, дистрибуції та в інших сферах, де важлива продуктивність принтера, швидкість друку етикеток, захищеність від механічних ушкоджень, а також інтенсивність роботи.

Друкувати на ZM400 можна у двох режимах «термо» та «термотрансфер». У термо-режимі (прямий термодрук) необхідно використовувати етикетки або стрічки з термошаром (термоетикетка). У термотрасферному режимі для друку застосовується спеціальна фарбувальна стрічка (ріббон) та асортимент етикеток значно розширюється (термотрансферний друк). У термотрансферному режимі можна друкувати на паперових, поліпропіленових, картонних етикетках, а також на сатинових та нейлонових стрічках. Асортимент постійно оновлюється, можна гнучко підбирати витратні матеріали під завдання виробництва.

Принтер ZM400

Можна переобладнати принтер етикеток: докупити внутрішній намотувач, ніж, пристрій відділення етикетки від підкладки та збільшити обсяг пам'яті.

Zebra ZM400

Завдяки легкому встановленні фарбувальної стрічки та завантаженню рулону етикеток, простому налаштуванні за допомогою великого РК-дисплея та нескладному обслуговуванню друкуючих головок та валиків, принтер етикеток ZM400 практично універсальний у використанні.

Принтер етикеток Zebra ZM400 оснащений 32-bit RISC процесором, як трансмісійним, так і рефлективним датчиками, графічним дисплеєм 240х128 пікселів з підсвічуванням, автоматичним калібруванням, RTC, термоголовкою, яка швидко замінюється, мовами керування завданнями ZPL, ZPLII, EPL та XML.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA