Самоклейні етикетки

Самоклейні етикетки — етикетки з клейовим шаром. Виробляються у вигляді рулонів або аркушів.

Рулонна паперова етикеткаАркушева паперова етикетка

Самоклеючі етикетки виготовляють з різних матеріалів. Найпопулярніший та поширений — папір: термопапір, папір напівглянцевий, папір матовий. Не поступаються за популярністю — самоклеючі етикетки на основі поліпропілену. Він у свою чергу буває прозорий, білий глянсовий та металізований.

Самоклейні етикетки для принтерів етикеток можна розділити на кілька груп:

Стандартні рулонні етикетки з пропусками

Стандартні етикетки з пропусками

Етикетки у рулоні розташовані одна за одною, відстань між етикетками становить у середньому 2-4 мм.

Етикетки з чорною міткою

Етикетки з «чорною міткою»

На зворотньому боці вощеної підкладки нанесені чорні мітки по всій ширині. Датчик проміжку етикеток не бачить етикетку з прозорого поліпропілену та орієнтується на чорні мітки. Так він розпізнає межу етикеток.

Рулонний клейкий матеріал без проміжків.

Замовником обирається матеріал, ширина та довжина всього рулону. Такий суцільний рулон з матеріалом, що клеїться дозволяє друкувати маркування різної довжини. Надруковані етикетки обрізаються за допомогою різака в принтері етикеток, який купується окремо, або бюджетний варіант — вручну ножицями.

Підбір самоклейних етикеток для маркування

Для успішного вирішення завдань щодо маркування товару слід підібрати оптимальне поєднання матеріалу етикетки та клейового шару. Клей у етикеток буває стандартний, каучуковий (посилений) та легкий (етикетки які знімаються без сліду). Наприклад, можна замовити етикетки з недорогого напівглянсового паперу, і при цьому, вказати саме той клей, який найбільш підходить для маркування товарів, з урахуванням умов технологічного процесу: поверхні етикетування, температура зберігання, термін експлуатації. Але важливо пам’ятати, що етикетками необхідно маркувати при плюсовій температурі навколишнього середовища.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA