Самоклейні етикетки

Самоклейні етикетки — етикетки з клейовим шаром. Виробляються у вигляді рулонів або аркушів.

Рулонна паперова етикеткаАркушева паперова етикетка

Самоклейні етикетки виготовляють з різних матеріалів. Найпопулярніший та поширений це папір: термопапір (термоетикетки), папір, матовий папір, металізований папір, вологостійкий папір, папір підвищеної щільності. Не поступаються за популярністю — самоклейні етикетки на основі плівок: прозора, суперпрозора, біла, металізована плівкова етикетка.

Самоклейні етикетки для принтерів етикеток можна розділити на кілька груп:

Стандартні рулонні етикетки з пропусками

Стандартні етикетки з пропусками

Етикетки у рулоні розташовані одна за одною, відстань між етикетками становить у середньому 2,2 - 5 мм.

Етикетки без пропусків з «чорною міткою»

Етикетки з «чорною міткою»

Поставляється у вигляді стрічки без пропусків. На зворотному боці нанесені чорні мітки по всій ширині етикеток або з краю етикеток. Принтер етикеток розпізнає ці мітки. Етикетки формуються та обрізаються за допомогою автоматичного обрізувача, встановленого на принтері.

Підбір самоклейних етикеток для маркування

Для успішного вирішення завдань щодо маркування товару слід підібрати оптимальне поєднання матеріалу етикетки: папір, плівка, синтетика, і що дуже важливо — клею! Наприклад, можна замовити етикетки з недорого напівглянсового паперу, і при цьому, вказати саме той клей, який найбільш повно підходить для маркування товарів, з урахуванням умов технологічного процесу: друкування, поверхні етикетування, температури. Різні клеї можуть поставлятися тільки у поєднанні з певними типами матеріалів. Необхідно звернути увагу на таку важливу характеристику, як «мінімальна температура етикетування». Наприклад, якщо поставлена задача маркувати продукцію у холодному складі або холодильнику, потрібно підбирати клей з відповідною негативною температурою етикетування. В іншому випадку етикетки не будуть наклейуватися на товар.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA