Серія RFID-контролерів FX7400

Серія RFID-контролерів FX7400 відноситься до офісної групі RFID рішень Motorola — це прості у розгортанні, налаштуванні, керуванні та використанні стаціонарні RFID-зчитувачі.

FX7400

Пристрої цієї серії відрізняються компактним дизайном, і, разом з тим, володіють функціоналом корпоративного рівня. Електроживлення може подаватися на контролер локальною мережею, для цього необхідно застосовувати комутатор з PoE (або інжектор PoE).

Контролери FX7400

Така можливість дозволяє позбутися «зайвих» кабелів живлення та заощадити як на кабелі, так і на монтажних роботах. У серії є моделі з можливістю підключення двох або чотирьох антен-приймачів.

RFID контролер

RFID-контролер FX7400 побудований на новій платформі, яка підтримує технологію Gen 2. Платформа нового покоління з підтримкою режиму інтенсивного зчитування. Прямий хостинг додатків Microsoft Windows CE 5.0, 64 МБ ОЗУ та 64 МБ флеш-пам’яті.

RFID Motorola

Є можливість модернізації системи у відповідності з новими потребами (продовження терміну життя продуктів) — це додатковий захист інвестицій. Керування зчитувачем засноване на стандартах EPC. Підтримка інтерфейсу EPC Global LLRP і RM; повна підтримка API - . NET. C і JAVA — стандартизація спрощує розробку додатків.

Контролери FX7400 досить просто інтегруються в інформаційну структуру підприємства, у тому числі, і у платформу 1С: Підприємство, популярну серед підприємств малого та середнього бізнесу. Для інтеграції застосовуються коробкові програмні продукти, наприклад, Клеверенс PC-1C-RFID-RD або розробляється індивідуальний програмний продукт під завдання та особливості обліку конкретного підприємства.

Задати питання

Файли для завантаження

Описание продукта
FX7400 спецификация серии
FX7400.pdf(pdf, 355 kB)

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA