RFID бирка для металу

На сьогодні не існує оптимального вирішення проблеми — як маркувати та враховувати металеву тару та інвентар: залізничні вагони, цистерни, металеві газові балони, пивні кеги, вагонетки на виробництві та ін. Кожна з перелічених одиниць тари досить дорога, якщо її купувати та просто втратити її — по меншій мірі, неефективно.

RFID мітка

RFID мітка для металу — один зі способів обліку та відстеження обігу металевої тари та промислового інвентарю. Радіочастотні бірки для металу виготовлені у корпусі. Спосіб застосування — кріплення на різні металеві поверхні та, відповідно, маркування металевих виробів.

Маркування балонів

Omni-ID Curv — протиударна прогумована RFID-мітка для металу.

Такі RFID-бірки відрізняються від звичайних RFID-міток тим, що у них велика дальність зчитування та високий ступінь захисту (IP) від агресивних умов навколишнього середовища. За способом кріплення такі мітки можуть бути з отворами для двох гвинтів або з клейкою стрічкою для приклеювання.

Радіочастотна бірка для металу

Для протидії магнітному полю металу мітка має певні характеристики — герметичний корпус та підкладку, випущену з феритових матеріалів, яка виключає прямий контакт мікросхеми RFID-бірки з металевою поверхнею. Завдяки цим особливостям виключаються електромагнітні перешкоди, які могли б позначитися на функціонуванні мітки, прикріпленої на метал.

RFID бірка у корпусі оптимальним чином підходить для промислового застосування, де важливі такі характеристики: міцність, опір хімічним середовищам та робота при високих або низьких температурах.

RFID-мітка

Бірка такого типу максимально оптимізована для зручного кріплення на металевих поверхнях, таких як металеві контейнери та піддони, металеві місткості. Кріпиться бірка за допомогою чотирьох гвинтів через передбачені отвори. Для легкого кріплення може бути оснащена клейкою стрічкою. Бірка є пасивною та працює без вбудованого джерела живлення, отримуючи енергію від сигналу RFID зчитувача. Інформацію, яку містить радіочастотна бірка, можна змінювати, доповнювати чи перезаписувати, замінюючи абсолютно іншими даними.

Якщо вас зацікавила RFID мітка для металу, то надсилайте свій запит та запитання на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, через форму зворотного зв'язку або телефонуйте (056) 720-90-37; (067) 384-69-83.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA