Друк штрих-коду

Друк штрих-коду можна виконувати за допомогою різного обладнання. Штрихові коди друкують на принтерах етикеток, стрічкових принтерах, на звичайних (офісних) лазерних і струминних принтерах, а також за допомогою чекодрукуючих вагів. Крім цього, штрих код і етикетки можна надрукувати в друкарні на відповідних носіях за допомогою офсетного, теромотрансферного, лазерного, тампонного друку, за допомогою каплеструмній технології, а так само за допомогою флексодруку.

Основне первинне завдання при друку штрих коду - це сформувати штриховий код і розробити дизайн етикетки. При розробці дизайну необхідно контролювати, щоб штриховий код був сформований правильно і були всі його елементи. Загубивши всього один «маленький штрих» можна отримати не читані штрихові коди. Така ситуація зустрічається досить часто, але втім такі помилки можна виправити за допомогою друку «правильного» штрих коду на самоклеючих етикетках. Бажано перевірити штриховий код на читаність за допомогою сканера штрихових кодів або верифікатора.

Друк штрих коду на принтерах етикеток.


Цей вид друку використовується при автоматизації виробництва, обліку, контролю, зберігання та продажу продукції. Друк виконується на рулонних носіях. Штрихові коди друкуються на самоклеючих етикетках, бирках, ярликах, стрічках. З допомогою принтерів етикеток можна друкувати на різних матеріалах: папір, термопапір, поліпропілен, PET, картон, текстильні стрічки (нейлон, сатин). Для всіх матеріалів, окрім термопаперу і термокартону, потрібне застосування ріббона (фарбувальної стрічки) залежно від вимог до умов зберігання та застосування застосовуються різні типи ріббонов (WAX, Resin або комбінований WAX / Resin) Детальна інформація про ріббони є в розділі глосарій.

Друк штрих-коду в друкарні

Якщо обсяг тиражу невеликий і придбання принтера етикеток недоцільно, можна замовити друк штрих-коду в друкарні. Відділ поліграфічної продукції компанії Восток пропонує послуги з оперативного термо-і термотрансферного друку етикеток на рулонних носіях. Оформити замовлення і замовити друк можна безпосередньо на сайті в розділі «Оперативний термо-і термотрансферний друк». Для друку необхідно описати дизайн етикетки, повідомити штриховий код і уточнити кількість етикеток. Якщо необхідно, фахівці компанії Восток на виробництві можуть підготувати і надрукувати етикетки зі змінними номерами (серійні номери, номери партій продукції).

Друк штрих коду на офісних лазерних і струминних принтерах.

Це один з найдешевших способів надрукувати штриховий код. Для друку використовуються звичайні лазерні або струменеві принтери, як носій - звичайний або листовий самоклеючийся папір.

Печать штриховых кодов на листовой этикетке

На звичайному форматному папері штрихові коди друкуються для цінників, бирок зі штрих-кодом, для зон складського зберігання, а також для організації автоматичного обліку документообігу по штриховими кодами. Друк етикеток на листовій самоклейці дуже популярний серед ювелірних магазинів, невеликих виробничих підприємств, при випуску експериментальних видів продукції. Для друку етикеток на листових самоклейках необхідно підібрати листи з необхідними розмірами етикеток. Штриховий код, а також інша інформація на таких етикетках друкується якісно, тому що дозволяюча здатність лазерних і струминних принтерів значно вище ніж у принтерів етикеток. Детальна інформація про листові етикетки, їх види і розміри є в розділі «Листові самоклеючі етикетки».

Друк штрих коду на стрічкових принтерах.

Цей вид друку застосовується для маркування штрих-кодом кабельної продукції, друку інвентарних бірок або наклейок, серійних номерів. Для друку використовуються спеціальні витратні матеріали. Стрічкові принтери використовуються монтажниками кабельних систем, системними адміністраторами, сервісними центрами та бухгалтерами різних організацій. Ця технологія друку штрихового коду проста в застосуванні, але при цьому не призначена для масової маркування продукції штриховим кодом.

                                                              

 

Друк штрих коду на чекодрукуючих вагах.

Такий друк застосовується виробниками продукції, що вимагає вагового контролю, торговими мережами і роздрібними магазинами. У чекодрукуючих вагах використовується метод прямого термодруку на етикетках. Штриховий код формується вагами, задається або шляхом програмування вагів в ручну, або шляхом програмування вагів за допомогою комп’ютера.

Для друку та нанесення штрихового коду на конвеєрах застосовуються спеціальні вбудовувані принтери етикеток з автоматичними аплікаторами, а також спеціалізовані краплі-струменеві принтери.

Якщо у вас є які-небудь питання по темі «Друк штрих коду» дзвоніть за телефоном 095 470-65-11, наші менеджери проконсультують вас. Також, задати питання можна через форму зворотнього зв’язку, по е-мейл: vostok@pkf.dp.ua.

Задати питання

Дивіться також

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA