Нанесення штрих-коду на поліпропілен

Нанесення штрих-коду на поліпропілен

Наносити штрих-коди на поліпропіленову плівку можна кількома способами: флексодрукування, термотрансферний друк, наклеювання етикеток. При великих тиражах друку вигідно друкувати зображення, тексти та штрихові коди методом флексодруку. Технологія забезпечує повнокольоровий друк — нанесення до шести кольорів. У разі, якщо продукція виготовляється невеликими партіями, а асортимент продукції великий, застосовується суміщення технологій: флексодрукування та термотрансферного друку. За допомогою флексодрукування друкується незмінна інформація: логотип, торгова марка, загальна інформація. Вся змінна інформація: найменування продукту, опис, склад, штрих-код, дата пакування додруковується за допомогою термотрансферного друку.

З поліпропілену, крім пакувальної плівки, виготовляють мішки, пакувальну та транспортну тару, труби, предмети домашнього вжитку. Для нанесення інформації на ці предмети застосовують краплеструменеві принтери. На жаль, нанесення штрих-коду на поліпропілен за допомогою краплеструменевого принтера не забезпечує якості, необхідної для впевненого зчитування коду сканером штрихових кодів. Рішенням та виходом може бути нанесення етикеток на поліпропілен.

Для нанесення штрих коду — вигідно застосовувати рулонні етикетки!

Нанесення етикеток може бути ручним за допомогою ручного аплікатора етикеток, так і повністю автоматичним, за допомогою вбудованих у конвеєрну лінію аплікаторів. Якщо етикетка чорно-біла, то практично будь-які тиражі можна надрукувати за допомогою промислового принтера етикеток.

Кольорові етикетки друкуються методом флексодрукування (тираж від 10 000 шт.), При цьому, є можливість додруковувати змінну інформацію за допомогою принтера етикеток.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA