Обладнання для нанесення штрих-коду

Обладнання для нанесення штрихового коду

Обладнання для нанесення штрих-коду буває різне. Підбирається під конкретні завдання та бізнес-процеси. В основному — це принтери етикеток. За собівартістю друку штрихових кодів, загальною вартістю володіння, простотою використання, простотою підключення до облікових програмам принтери етикеток практично поза конкуренцією. Принтери для друку етикеток бувають декількох видів, а саме: промислові, настільні, мобільні.

Для друку штрих-коду

Промисловий принтер етикеток має високу продуктивність та може працювати у досить агресивному середовищі складів та виробничих приміщень, де буває висока вологість повітря та пил.

Настільний принтер для маркування етикеток володіє середньою продуктивністю та підходить для роботи в умовах офісу.

Мобільний принтер створений спеціально для роз’їзних співробітників. Такий принтер підходить для друку квитанцій та рахунків на місці здійснення продажів, накладних, квитанцій про доставку, штрафних квитанцій, квитків.

Штрихові коди друкуються на самоклейних рулонних етикетках. Матеріали для етикеток можуть бути найрізноманітнішими: темоетикетка, папір, поліпропілен, картонні бірки. Для друку на усіх матеріалах крім термо необхідно застосовувати фарбувальну стрічку (ріббон). Крім рулонного носія та розмірів етикетки такий друк не відрізняється від звичайного друку на офісному принтері.

Для нанесення штрих коду — вигідно застосовувати рулонні етикетки!

Рулонні етикетки зі штриховими кодами можна наносити за допомогою ручного аплікатора етикеток.

Різноманітність моделей принтерів для друку рулонних етикеток дозволяє вибрати ту модель, котра найбільш відповідає вимогам конкретного виробничого чи торгового підприємства.

Офісні принтери + листова самоклейна етикетка — простий та недорогий спосіб маркування продукції штриховими кодами. Цей варіант застосовується як приватними підприємцями та невеликими магазинами, так і великими промисловими підприємствами та мережами супермаркетів. Завдяки великому асортименту листової етикетки можна підібрати необхідні розміри етикеток для виробу, для упакування, для палети. До недоліків цього варіанту можна віднести спосіб нанесення етикетки — тільки ручний та досить трудомісткий, при цьому, позитивні якості не викликають сумнівів — все просто та дешево.

Стрічкові принтери — поза конкуренцією, якщо необхідне маркування кабельної системи та комунікаційного обладнання, а також мобільне маркування майна, документації, обладнання.

Принтери пластикових карт — наносять зображення, у тому числі лінійні та 2D коди на пластикові карти. Принтери для пластикових карт бувають з одно та двох стороннім друком, чорно-білі та кольорові. До кольорових принтерів пропонується комплект з камери та програмного забезпечення для створення посвідчень співробітників та пропусків. Програмне забезпечення дозволяє створити макет, сфотографувати співробітника, сформувати штриховий код за номером посвідчення.

Для зважування та маркування продукції штрих-кодом також можна використовувати чекодрукуючі ваги.

Чекопечатающие весы

Ваги з друком етикетки допоможуть визначити вагу, автоматично розрахувати вартість товару, а вбудований принтер надрукує та видасть результати зважування на термоетикетці для маркування товару.

Детальніше про види ваг з друком етикетки читайте у статті — «Ваги з друком етикетки».

Для зважування та нанесення штрихового коду в умовах виробництва можна застосовувати універсальне рішення, яке пропонує компанія «Восток», воно засноване на базі 1С: Підприємства, електронних ваг та принтера етикеток. Крім зважування та нанесення штрихового коду ведеться облік продукції та вироблення виробництва за зміну.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA