Касовий апарат з вагами

Підключення ваг до касового апарату.

Касовий апарат — це обладнання, яке служить для автоматизованого обліку грошових готівкових коштів. Касові апарати використовуються повсюдно у торгівлі, сфері послуг, закладах громадського харчування. У фіскальному режимі застосовуються для контролю державою готівково-грошового обороту підприємств, повноти та своєчасності оприбуткування на них виторгу.

РРО та ваги

До касового апарату, залежно від моделі, можна під'єднати торгове обладнання (сканер штрих-коду, ваги, зчитувач магнітних карт, грошову скриньку, дисплей покупця). Касовий апарат з вагами використовують для автоматизації торгівлі та контролю персоналу. При підключенні до касового апарату ваги необхідно вивчити інструкцію — чи сумісна дана модель з вагами.

Наприклад, касовий апарат ІКС- М500 сумісний з вагами фірм CAS, Масса-К, IKС-маркет. У вагах повинен бути СОМ-порт, який передбачає підключення касового апарату.

Касовий апарат ІКС-М500 сумісний з вагами

Касовий апарат ІКС-М500 сумісний з вагами

Наші фахівці рекомендують касовий апарат MG-V545T, який відмінно підключається до торгових ваг ВТА-60/15-5-А.

Kassovyy_apparat_s_vesami

Сам процес підключення ваг до касового апарату не дуже складний. На вагах є COM-порт, а на касовому апараті джек (вилка TP8-6P6C). Обтискається джек, згідно з розпайкою, яка наведена на сайті виробника касових апаратів.

Касовий апарат з вагами

Касовий апарат з вагами значно спрощують зважування товару. Наприклад, у касовому апараті є база товарів, і касиру достатньо ввести код товару або зчитати його сканером штрих-коду. Це дозволить уникнути введення вручну ваги продукції.

Kassovyy_apparat_s_vesami

Така зв'язка спрощує процес продажу товару. Коли потік людей великий, введення маси продукції уповільнює торгівлю у цілому. А так продавець здійснює всього пару дій — кладе товар на ваги, зчитує або вводить код товару та друкує чек.

Автоматизацію обліку продажів у магазині можна робити поступово: купити касовий апарат, потім під'єднати ваги, потім автоматизувати оновлення прайсу та отримання звіту у центральну програму 1С.

Якщо вас зацікавило підключення ваг до касового апарату, то надсилайте свій запит та питання через форму зворотного зв'язку, на електронну скриньку vostok@pkf.dp.ua, телефонуйте нам за телефонами (056) 720-90-37; (067) 384-69-83.

Задати питання

Що ще почитати по темі

Товари

запитуйте, ми online
Telegram Vostok.UA Viber Vostok.UA